Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iphone 7, ładowarka hama, przerywa po kilku sekundach ładowanie

osdf322 01 Dec 2020 16:17 729 3
    osdf322
    Level 2  
    Witam, posiadam iphone 7 i od tygodnia ładowarkę hama. Niestety dzisiaj pojawił mi sie pewiem problem. Kiedy podłączam telefon do ładowania, ładuje się przez około 5-10 sekund i przestaje. Dodatkowo pojawia sie komunikat ze akcesorium może być nie obsługiwane. Kupujac te ladowarke widzialam ze jest niby kompatybilna z apple, wiec sama juz nie wiem w czym problem. Próbowałam wyczyścić wejście i faktycznie troche kurzu wyszło, niestety bezskutecznie. prosze o rady :)
    staś pytalski
    Level 39  
    Nie wiem gdzie kupowałeś, ale Hama ma w większości przypadków szybki serwis - dają taka sama lub oddają kasę. By wykluczyć problem ładowarki należało by sprawdzić inna ładowarkę i inny kabel. Akcesoria inne niż Apple powinny mieć certyfikat MFI.
    osdf322
    Level 2  
    staś pytalski wrote:
    Nie wiem gdzie kupowałeś, ale Hama ma w większości przypadków szybki serwis - dają taka sama lub oddają kasę. By wykluczyć problem ładowarki należało by sprawdzić inna ładowarkę i inny kabel. Akcesoria inne niż Apple powinny mieć certyfikat MFI.

Posiada ten certyfikat, kupowałem niestety na allegro. Nie jest to juz moja pierwsza, a nawet 5 ładowarka do tego telefonu a telefon ma ponad rok. Moze to problem z telefonem?

Dodano po 1 [minuty]:

staś pytalski wrote:

Posiada ten certyfikat, kupowałem niestety na allegro. Nie jest to juz moja pierwsza, a nawet 5 ładowarka do tego telefonu a telefon ma ponad rok. Moze to problem z telefonem?
    staś pytalski
    Level 39  
    W 7ce jest układ TriStar odpowiedzialny za ładowanie itp, możliwe, że on jest uszkodzony.