Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Tester CCTV wybór BCS-MS7.0LCD CS-AIP-70M CCTV PFM906

synology1 02 Dec 2020 19:59 915 5
Optex
    synology1
    Level 16  
    Witam ,czy mógłby ktoś z kolegów podpowiedzieć jaki tester 7 calowy byłby godny uwagi, wprawdzie tematy na elektrodzie były ale raczej są to modele starsze mnie by interesowało cos na czasie max 3tyś ale chciałbym aby większość kamer producentów była obsługiwana a ponoć Dauha blokuje HIKA
    zastanawiałem się nad tymi modelami Może ktoś z was i może zaproponować cos w miarę przyzwoitego zależy mi bardzo na wejściu i wyjściu HDMI i obsługa różnych producentów nie tylko po ONVIF

1 BCS-MS7.0LCD można wgrać inne aplikacje np do Hika najdroższy

2 TESTER CCTV CS-AIP-70M ponoć wszystkich producentów troszeczkę tańszy
    niż pozycja 1
    TESTER KAMER WIELOFUNKCYJNY CCTV CS-H8-70H NOWOŚĆ!

3 CCTV PFM906 Dahua - cenowo najkorzystniej ale do Hika ponoć nie wgram i już z oferty będzie wycofany Najtańszy w ofercie prawie o połowę od 1 pozycji
    Chciałbym aby również ten sprzęt trochę posłużył już mam mętlik może
    zaproponujecie coś sprawdzonego. Bardzo mnie zastanawia czy faktycznie te urządzenia są w miarę szybkie bo nigdzie nie ma jaki procek lub ram :)
  • Optex
  • Helpful post
    edziu
    Level 29  
    Miałem w reku DH-PFM906
    Fajny ale tylko pod kątem kamer AHD, TVI itpp...
    Kamery IP tylko dahua stabilne reszta albo się wiesza i itp...
  • Optex
    synology1
    Level 16  
    edziu wrote:
    Miałem w reku DH-PFM906
    Fajny ale tylko pod kątem kamer AHD, TVI itpp...
    Kamery IP tylko dahua stabilne reszta albo się wiesza i itp...

Dziękuję za info właśnie tego się obawiałem tej nie stabilności większość robię na ip dziś przed chwilą dostalem ciekawą ofertę WIELOFUNKCYJNY TESTER CCTV CS-H9-80H którą poważnie rozważam działają wszystkien kamery może ktoś ma ten model bo cena dość atrakcyjna przyrownojac u innych sprzedawców ale to też producent no name
  • Helpful post
    edziu
    Level 29  
    Moim zdaniem do IP najlepszy jest dobry laptop a nie tester.
    tester to tylko tylko nowy chińczyk AHD TVI z obsługą wyższe rozdzielczości.
    Jak chcesz wydać kasę to lepiej kup elektronarzędzia akumulatorowe szlifierka kątowa, młotowiertarkę itp...
    synology1
    Level 16  
    Też się z kolega zgadzam laptop jak najbardziej i zawsze go mam ale na drabinę go nie zabiorę. Narzędzia też staram się mieć klasy średniej a większość klientów niestety patrzy też jakim sprzetem pracuję. Z chin tester też ruletka ostatnio na aliexpres klient kupił wideodomofon z wersja sip pod TSI i co ciekawe działa na TSI - a miało nie chodzić (sam czekam na screna wersj z tego wideodomofonu czy faktycznie to na sip). Wracając do tematu więc potrzebuje coś sprawdzonego i co się przyda na co dzień .Zdarza mi się np BCS że potrafi po zaniku zasilania przestawić okna widoku ,niestety lokalnie po przeglądarce nie da się tego zmienić tylko trzeba wpinać się bezpośrednio pod HDMI a gdy monitor jest w innym pomieszczeniu to jest problem bo trzeba kolejny monitor aby zmienić ustawienia a podpinając Tester z HDMI zmienimy szybko i bezproblemowo ,dodatkowo lokalnie z testera kamęre zasilę z lapka tego nie zrobię i pod tym tez kątem potrzebuję to urządzenie miałem wcześniej IPC malutkiego nie do końca się sprawdzał ale ogólnie pozwalał mi na ustawienie choćby obrazu.
    Ok więc dostałem w miarę przyzwoitą cenę i zamówiłem

WIELOFUNKCYJNY TESTER CCTV CS-H8F-70HQ EKRAN RETINA 1920X1200

Dano mi możliwość przetestowania go przez 10 dni więc tematu jeszcze nie zamykam więc jeśli miałby ktoś dokładnie ten model i mógłby się podzielić uwagą byłbym wdzięczny przed upływem 10 dni jak mi nie będzie pasował to mogę go odesłać :)
    synology1
    Level 16  
    tester dotarł