Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Samsung HT-J4200 - Brak połączeń Bluetooth.

Piotr Rokubungi 04 Dec 2020 02:16 1167 1
    Piotr Rokubungi
    Level 5  
    Witam.
    Problem jest taki: miałem sparowanych kilka urządzeń poprzez bluetooth z zestawem kina domowego HT-J4200 Samsunga; m. in. iPhone’a i Apple Watch’a. Przez wiele miesięcy było o.k. Kilka dni temu odtwarzałem z zegarka na tych głośnikach z zestawu home theatre przez bluetooth, przy czym mocno przerywało, gdy tylko oddaliłem się na jakieś 3 metry; wcześniej z większych odległości nie przerywało nawet. Postanowiłem rozłączyć smartwatch’a i połączyć iPhone’a do tych głośników. Po zatrzymaniu odtwarzania z zegarka, wszedłem w jego ustawienia, aby rozłączyć, ale już było rozłączone pomiędzy Apple Watch a HT-J4200. Następnie chciałem połączyć iPhone, który był już wcześniej również sparowany z tymi głośnikami, lecz nie chciało połączyć. Również zegarek nie chciał się powtórnie połączyć. Zrestartowałem wszystkie trzy urządzenia- nie poprawiło się. Usunąłem z obydwu Jabłek, z zapamiętanych urządzeń bluetooth ten zestaw głośników. I aktualnie jest taka sytuacja, że co prawda smartfon i smartwatch wykrywają na nowo [HTS]-J4200, ale połączyć się z nim już nie chcą. Spróbowałem również przywrócić ustawienia domyślne w zestawie kina domowego, lecz to także nie pomogło w problemie. Więc pytam uprzejmie w. t. f.?!
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Piotr Rokubungi
    Level 5  
    Wystarczyło na chwilę odłączyć zupełnie zasilanie, tzn. wyjąć wtyczkę kabla zasilającego. :-P