Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips 22dc461 i emulator wyświetlacza

15 Oct 2005 14:50 1814 11
 • Level 25  
  Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie w w/w modelu jest SDA SCL i MRQ (górne złącze 10 pin).
  [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Car audio specialist
  Akurat ten drugi adres zawiera dużo kradzionych moich opisów. I na dodatek ten niemiec (dziwne nazwisko jak na niemca :lol:) jest strasznie wredny - okazało się to przy wymianie maili (między innymi dzięki jemu nie ma nowości na otwartej kablomanii).
  Swoją drogą kolega ANDY myli radio Opla z radiem Renault.
 • Level 29  
  Kolega djlj24 napisał. Akurat ten drugi adres zawiera dużo kradzionych moich opisów. I na dodatek ten niemiec (dziwne nazwisko jak na
  niemca :lol:)
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Leszek,b
  No nie wiem ,co było pierwsze- kura czy jajko.
 • Car audio specialist
  Heh - skoro u niego są rysunki mojego autorstwa, jeszcze z asklepiosa (1999 rok) - z krzywym opisem ISO dla przykładu to chyba działa w stronę tak jak w 1939 roku (od nas się kradło i wywoziło na zachód). Ja wszystko mam na dodatek rysowane wcześniej offline na papierze (niektórzy dostają skanowane opisy z mojego archiwum). Cóż ale nie będę się kłócił- skoro uważacie, że to ja zrobilem kopię to Wasza sprawa. Ja w każdym razie to co mam na stronie - się pod tym jestem w stanie podpisać.
  A josef odpisał mi kiedyś w rodzaju: "kupiłem płytę z opisami na ebayu więc to są moje opisy".
  Jeżeli ktoś pyta dlaczego tak niewiele nowego jest na stronie - niech popatrzy na spis offline i prof, tego nie ma zwykle nikt inny - i do czasu gdy nie pojawi się na stronie to też nikt raczej nie da publicznie. Na szczęście jest wąskie grono ludzi, którym jestem w stanie zaufać i dać wiele ciekawych opisów. I to tylko trzyma przy życiu stronę.
 • Level 12  
  Pozdrawiam i popieram djlj24, co jakiś czas zaglądam na twoją stronke i doceniam prace jaką włożyłeś lecz niestety nie każdy podziela moje zdanie ,a od kiedy to niemcy nie kradną ? Czy może odezwał się zakompleksiony i zawistny poleczek który osądza innych według siebie.Więcej wiary w siebie, w polsce jest jeszcze dużo inteligętnych i zdolnych ludzi którzy nie wyjechali do rajchu.Sory że nie na temat,ale nie zdzierżyłem.
 • Car audio specialist
  Mnie też delikatnie trząchnęło - bo nie każdy wie, że na stronie w kablomanii są stracone 4 lata wolnego czasu, trochę kasy oraz chęci. Teraz też wiem jak trzeba działać - położyć się przed TV i marudzić na wszystko - ale ja tak nie umiem, co prawda staram się obecnie robić coś "pożytecznego" ale cóż przyzwyczajenie zostaje. A jak dotarło to do josefa to wiem - prześledziłem drogę, zakup z ebayu to kopia zrobiona przez czechów od ruskich, a ruscy już przemalowali dawno - był nawet drobny myk, że zostało kawałek adresu z asklepiosa na ich stronie.
 • Level 32  
  "leszku.b" skoro uważasz że djlj24 wykradł opisy temu szwabowi to czzemu kozystasz z jego strony??? bo nie wierze że nigdy z niej nie skorzystałeś.
  Niedawno też została wrzucona na elektrode ruska wersja car base. Jakis kasztan chciał robic konkurencje "adamsowi" tylko że mu to nie wyszło jak sie puzniej okazało.
  Jedna i druga z ww osób fure się napracowała by pomóc nam wszystkim. To oni zmarnowali swój wolny czas dla potomnych a mogli przecież posiedzieć sobie w barze na browarku i pogadać z kumplami. Z szacunkiem do tych dwóch ludzi nie powinniśmy myśle że nawet zaglądać na tego typu linki(odłamy). Każdy zrobi jak zachce a to forum nie jest do obrażania i wku... ludzi.
  Sam teraz przygotowuje stronke i wiem ze naprawde nie jest łatwo z materiałamiu i z czasem.
  Propozycja dla "leszka.b" - może sam stwórz stronkę na której bedą tylko twoje materiały i praca tak jak u djlj24 i w pliku adamsa
 • Level 43  
  Myślę że to jednak kolega Adams zasugerował się ruską Carbase i uaktualnia ją nawet więcej niż ruski, myślę ze dołożył już do niej więcej niż było na początku. Ze stroną Leszka było inaczej, to Leszkowi podkradali opisy, nie raz widziałem.

  Ale obu kolegom należą się DUUUŻE PODZIĘKOWANIA za ich robotę , jak mawiają amerykanie Good work!


  Co prawda dyskusja odbiegła od tematu głównego więc proszę o niekontynuowanie jej tutaj. Temat zostawiam otwarty choć powinenem go zamknąć, gdyż chciałbym by temat wyświetlacza był dalej kontynuowany, mało o nim wiemy,


  SławeK
 • Car audio specialist
  Tylko tak naprawdę czy jest sens? Bo jeżeli strona ma być belką w czyimś oku to kilka minut działania klawisza F8 załatwi sprawę raz na zawsze. A wersję offline będą dostawać tylko osoby co to chcą.
  Co do Renault to tam jest coś jakby SDA na górze, pod nim SCL i jakieś zezwolenie jako trzecie od góry, potem nisko już załączanie wyświetlacza i masa. Tylko jaki rodzaj transmisji tam chodzi to nie do końca jest jasne - na pewno jest w dwie strony, bo wraca pilot. Swoją drogą była wersja taka, co na mój gust I2C tam było - modele z 4 pinami w pionowej kostce, czyli seria B. Ale więcej nie mogę napisać nic na ten temat :(