Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z lodówko-zamrażarką ARDO 30-BA rocznik 98

15 Paź 2005 16:47 2166 9
  • Poziom 10  
    Witam, mam mały problem z moją lodówką, a oto on:
    Zamrażrka, która jest na dole chłodzi bez problemu, a u góry w chłodziarce jest temperatura pokojowa. Agregat wogóle sie nie wyłącza, chodzi cały czas, a temperatura u góry sie nie zmienia. Poza tym lodówka wydaje dziwny odgłos, mruczy. Za jakiekolwiek wskazówki z góry dziekuje i pozdrawiam.
  • Specjalista AGD
    Albo nieszczelna (rozdlądać się za nową), albo przytkana (rozglądać się za dobrym chłodnikiem). Ten drugi wariant mało prawdopodobny. Sprawdź, czy skraplacz (czarne rurki z tyłu) na samej górze jest ciepły.
  • Poziom 10  
    Czarne rurki u góry sa cieple, wrecz gorące. co teraz?
  • Specjalista AGD
    Szukaj dobrego chłodnika, bo to może być do naprawy. Pogadaj z kol. Bleble.
  • Poziom 10  
    Jeszcze jedno, przed chwilą pojawił się jeszcze jeden problem. Po odłączeniu lodówki od prądu ona nie chce zacząć chodzić. Raz się załącza, a raz nie chce.
  • Specjalista AGD
    Prawidłowo. Po wyłaczeniu lodówki, powinno ją się załączać dopiero po około 5'. Musi postać.
  • Poziom 10  
    A czy jest to możliwe, że jest to wina termostatu? A tak wogóle to jak chłodzona jest chłodziarka, zimno idzie od zamrażalnika? czy jest jakiś osobny obieg? Dziekuje za zainteresowanie :)
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich ponownie, ja znowu z moim problemem :). W mojej lodówce nie chłodzi chłodziarka, a zamrazalnik chłodzi elegancko. Z tyłu lodoki zauważyłem dziurę zalaną pianką. Podpowiedzcie mi czy to może własnie przez tą dziurę ona nie chłodzi. Załączam zdjęcie na którym widać tą dziurę, prosze pomóżcie!!! Dziekuje i pozdrawiam

Moderowany przez skryn:

Wiadomości scaliłem.

• Pomocny post
    Użytkownik usunął konto