Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Half-Life 2 - komputer restartuje się.

15 Paź 2005 17:02 1014 4
  • Poziom 22  
    witam po tak dlugiej przerwie ktora bedzie dalej kontynuowana
    mam taki blad w grze half life 2
    gram sobie i gram az tu nagle dojde do jakiegos momentu i komputer mi sie zacina tak ze nawet na ruchy myszy niereaguje
    i po jakiejs 1 sekundzie resetuje sie i zawsze dokladnie w tym samym momencie zacina sie i czasami jak zapisuje gre
    dane kompa:
    ge-force 4 mx 440
    celeron 2.00 ghz
    pamiec ram 256 mb
    dysk 60 gb przeszedl chyba 5 formatow
    plyta glowna matsonic
    chipset via

pozdro
    zgory dziekuje serdecznie za pomoc
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Witam,
    w tym proponuje:
    -sprawdzenie, czy cos sie za bardzo nie grzeje, czy wszystkie coolera pracuja prawidlowo, a radiatory nie sa za bardzo zakurzone
    -sprawdzenie pamieci ram
    -sprawdzenie czy twoj zasilacz dziala poprawnie
    -jesli masz "srednio" legalna wersje gry to proponuje sprawdzic twoja kopie na innym komputerze
    -wymiana sterewnikow karty graficznej ew. plyty glownej
    -reinstalacja DirectX
    -itd. itp. po prostu z informacji, ktore podales ciezko powiedziec cos konkretnego, napisz np. czy problemy pojawiaja sie w iinych grach/programach, sprawdz komputer jakims programem do robienia benchmarkow np. 3D Mark i zobacz jak twoja maszyna sie zachowa.

Wszystkie przytoczone przeze mnie rozwiazania byly podawane juz na Elce, dlatego w razie jakis problemow lub tez watpliwosci uzyj przycisku Szukaj na tym foum, potem google.pl...

Pozdrawiam i zycze powodzenia...
  • Poziom 22  
    na innych grach takie problemy sie nie pojawiaja a gra chodzi u kolegi prawidlowo
    chce dodac ze nawet w czasie pracy komputer za jakies pol godzinki po uruchomieniu sie tnie tak ze niereaguje na ruchy mysza na nic niereaguje oprocz przycisku restart na obudowie
    zeby go uruchomic na te pol godziny to musze najpierw zalaczyc tryb awaryjny a potem normalnie uruchomic windows poniewaz jakbym normalnie windowsa zaraz po uruchomieniu chcial uruchomic to by sie przy logowaniu zacial tak jak opisalem wyzej i tak za kazdym razem jak go zrestartuje
    nawet formaty nie pomagaja
    moze na 3 pierwsze normalne uruchomienia potem to juz sie to samo dzieje
    a jak wloze karte sieciowa to juz kompletnie sie tak zacina nawet w trybie awaryjnym nie wiem rowniez co z tym zrobic
    moglibyscie mi cos doradzic bo juz kompletie niewiem co sie dzieje z moim komputerem
    :cry::cry::cry::!::?::!::?::!::?:
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Ta gierka "tak ma".Żeby sie pozbyc problemu musisz zainstalować patcha do tej gierki.
  • Poziom 22  
    no niestety problemu nie rozwiazalem ale na pewno jest potrzebny ten patch
    kolega tez ma hl2 i tez tak mial ale zainstalowal patcha i dziala

pozdrawiam