Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Odkurzacz Zelmer Syrius 1800w-->2200w po odnowie.

ToJestNick 10 Dec 2020 13:56 570 0
    ToJestNick
    Level 31  
    Witam.
    Sprzedam odkurzacz Zelmer Syrius...
    Zanim przerazisz się ceną.. Przeczytaj!!

W odkurzaczu:
    -Nowy fabrycznie włącznik- 15zł.
    -Nowa płytka elektroniczna z procesorem- 70zł.
    -Nowa płytka triaka- 40zł.
    -Nowy agregat ssący ZELMOTOR 309.5 najmocniejszy z pasujących z ROCZNĄ GWARANCJĄ do 12.2021.- 120zł.
    -Nowa obsada pierścieni zwijacza, wyeliminowany problem urywających się przewodów.-40zł
    -Nowa sprężyna zwijacza (przewód zwija się bez problemów.- 30zł
    -W KOMPLECIE 3 paczki worków (JEDNA NAPOCZĘTA- WOREK W ODKURZACZU).-45zł
    -NOWY ORYGINALNY FILTR HEPA 13 od ZELMER.-29.99zł

Koszt serwisu 390zł. Plus trzy moje roboczogodziny (15zł/godzina) daje nam 450zł. Sprzedaję odkurzacz praktycznie PO KOSZTACH.

Robiłem go dla siebie, ale jednak wolę Solarisa.

Odkurzacz ma też uprane wszystkie wkładki tłumiące, został też bardzo dokładnie umyty. Jest czysty i pachnący.

W komplecie wąż, rura teleskopowa i kilka końcówek. Dorzucam też trzy paczki worków typu safbag.

Oferuję gratis swoje wsparcie techniczne (zajmuję się amatorsko serwisem AGD).

Zapraszam do odbioru osobistego i przetestowania. Wysłać mogę, aczkolwiek NIECHĘTNIE i nie za pobraniem.

Zapraszam do zakupu :) Odkurzacz podnosi dywan, nie to co obecne popierdółki 900W.

Zdjęcia:

[Sprzedam] Odkurzacz Zelmer Syrius 1800w-->2200w po odnowie. [Sprzedam] Odkurzacz Zelmer Syrius 1800w-->2200w po odnowie. [Sprzedam] Odkurzacz Zelmer Syrius 1800w-->2200w po odnowie. [Sprzedam] Odkurzacz Zelmer Syrius 1800w-->2200w po odnowie. [Sprzedam] Odkurzacz Zelmer Syrius 1800w-->2200w po odnowie.

Cena: 500zł do drobnej nego :)
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo