Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Peugeot Boxer 2.8 HDI 2004r - Brak świateł mijania - potrzebuję schematu

Herr 11 Dec 2020 12:40 951 3
Altium Designer Computer Controls
    Herr
    Level 9  
    Witam

Mam problem z Peugotem Boxerem 2.8HDI 94KW rok 2004. (Zabudowa pełna)
    Problem jest następujący, brak świateł mijania i tylko ich.
    Sprawdzałem bezpieczniki, (wszystkie, żaden nie był przepalony) przekaźnik w komorze silnika, żarówki, kable, oraz gniazda bezpieczników i złączki z pinami które wyglądają jak nowe, nie są nawet zakurzone.
    Znalazłem kilka wątków na forum i w internecie o podobnej tematyce, ale objawy braku świateł są inne niż opisywane.
    W moim przypadku nie ma tylko świateł mijania, a wszystko inne działa (są pozycyjne, drogowe, pozycyjne tylnie, kierunkowskazy, awaryjne, podświetlenie stacyjki, oświetlenie wnętrza etc.)

W podobnych tematach pojawia się też możliwość uszkodzenia przełącznika zespolonego o numerze: 735309507, albo modułu oświetlenia o numerze: 7353061040.
    Ale chciałbym zdiagnozować dokładnie i (wymienić) która to część, zwłaszcza że są one drogie (nowe, używkom nie ufam, bo nie wiadomo czy są sprawne).
    Znajomy elektronik powiedział że mi pomoże, ale musze mieć schemat instalacji świateł mijania.

Dlatego proszę o udostępnienie schematu świateł mijania.
    Dziękuję.
  • Altium Designer Computer Controls
  • Altium Designer Computer Controls
    Damian_89_03_10
    Level 8  
    Sprawdź skrzynkę bsi jedna w kabinie druga pod maską
    Herr
    Level 9  
    Udało się namierzyć źródło problemu, jest nim moduł sterujący o numerze: 7353061040.
    Najlepsze jest to że trzy ścieżki na płytce drukowanej są lekko poczerniałe, ale jest między nimi przejście, płytkę oddam do elektronika, a jak się nie uda nic zrobić, to kupuję nową.