Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung J36-jak usunąć blokadę frp?.

emarti 18 Dec 2020 18:16 906 3
    emarti
    Level 15  
    Hej, znalazłem na chodniku Samsunga J36. Telefon jest w mizernym stanie. Czekałem aż ktoś może zadzwoni szukając go ale tak się nie stało a jeszcze tego samego dnia karta SIM została zablokowana. Sam też nie mogłem wejść w menu bo była blokada. Udało mi się go zresetować do ustawień fabrycznych ale nie przejdę uruchomienia bo wymagane jest zalogowanie się na konto google które było użytkowane w tym telefonie. Czy jest możliwość bardziej dogłębnego resetu aby wprowadzić swoje dane do konta google?
    emarti
    Level 15  
    Jak wspomniałem telefon w stanie opłakanym jakby leżał pół dnia na drodze szybkiego ruchu. Oczywiście czekałem aż ktoś zadzwoni ale tak się nie stało. Gdyby to był telefon wartościowy to z pewnością bym go oddał na policję bo wiem jak to ja bym się czuł gdybym zgubił swój. W każdym bądź razie wszelkie instrukcje znalezione w internecie nie pomagają. Znalazłem nawet specjalny, dedykowany sposób do tego modelu gdzie przy wpisaniu adresu e-mail należy zamiast tego wpisać i przytrzymać znak "@" ale to także nie daje skutku.