Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung J36-jak usunąć blokadę frp?.

emarti 18 Dec 2020 18:16 567 3
    emarti
    Level 15  
    Hej, znalazłem na chodniku Samsunga J36. Telefon jest w mizernym stanie. Czekałem aż ktoś może zadzwoni szukając go ale tak się nie stało a jeszcze tego samego dnia karta SIM została zablokowana. Sam też nie mogłem wejść w menu bo była blokada. Udało mi się go zresetować do ustawień fabrycznych ale nie przejdę uruchomienia bo wymagane jest zalogowanie się na konto google które było użytkowane w tym telefonie. Czy jest możliwość bardziej dogłębnego resetu aby wprowadzić swoje dane do konta google?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    emarti
    Level 15  
    Jak wspomniałem telefon w stanie opłakanym jakby leżał pół dnia na drodze szybkiego ruchu. Oczywiście czekałem aż ktoś zadzwoni ale tak się nie stało. Gdyby to był telefon wartościowy to z pewnością bym go oddał na policję bo wiem jak to ja bym się czuł gdybym zgubił swój. W każdym bądź razie wszelkie instrukcje znalezione w internecie nie pomagają. Znalazłem nawet specjalny, dedykowany sposób do tego modelu gdzie przy wpisaniu adresu e-mail należy zamiast tego wpisać i przytrzymać znak "@" ale to także nie daje skutku.