Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Raspberry Pi zapewnia nowe nowe usługi klientom przemysłowym

ghost666 21 Dec 2020 17:52 570 0
 • Raspberry Pi zapewnia nowe nowe usługi klientom przemysłowym
  Raspberry Pi właśnie ulepszyło swoje wsparcie dla klientów przemysłowych dzięki nowej usłudze Raspberry Pi Approved Design Partners - programowi dla integratorów Raspberry Pi oraz sekcji wsparcia przemysłowego.

  Raspberry Pi zauważając rosnącą popularność swojej platformy na rynku przemysłowym, wychodzi jej naprzeciw i powołuje program dla partnerów projektowych Raspberry Pi Approved Design Partners, który ma łączyć klientów ze sprawdzonymi firmami projektowymi, znającymi się na Pi. Firma ogłosiła również wprowadzenie usługi testowania zgodności z przepisami i normami o nazwie Program Raspberry Pi Integrator oraz swoją nową witrynę internetową dedykowaną dla przemysłu.

  Rynek przemysłowy stanowi obecnie około 44% rocznej sprzedaży Raspberry Pi informuje Raspberry Pi Ltd, (firma komercyjna, osobna od Fundacji Raspberry Pi skupionej na sektorze eukacyjnym). W ogłoszeniu na blogu zauważono, że długi cyklu życia Raspberry Pi - do 2026 roku - jest atrakcyjny dla klientów przemysłowych, którzy często kupują starsze modele Raspberry Pi.

  Raspberry Pi zapewnia nowe nowe usługi klientom przemysłowym
  Raspberry Pi CM4
  Raspberry Pi zapewnia nowe nowe usługi klientom przemysłowym
  Raspberry Pi 4 Model B
  Chociaż komputer z klawiaturą - Raspberry Pi 400 - zorientowany jest głównie na rynek konsumencki, to zyskał największy rozgłos w mediach w ostatnich miesiącach. Z kolei Raspberry Pi Compute Module 4, który został zaprezentowany kilka tygodni wcześniej, był wielką nowością w społeczności przemysłowej. RPi CM4 jest jednym z najpotężniejszych modułów obliczeniowych opartych na procesorach ARM na rynku. Posiada on czterordzeniowy SoC z ARM Cortex-A72 oraz do 8 GB pamięci DDR4 i 32 GB eMMC w niewielkich rozmiarach 55 mm x 40 mm x 4,7 mm.

  Zatwierdzeni partnerzy projektowi Raspberry Pi

  Aby pomóc producentom przemysłowych urządzeń wbudowanych, którzy są nowicjuszami w Pi, RPi Ltd. uruchomiło program Design Partners, który łączy ich ze zweryfikowanymi firmami konsultingowymi zajmującymi się projektowaniem systemów opartych na Raspberry Pi. Partnerzy projektowi zostali już przetestowani i będą monitorowani, aby zapewnić stałą jakość usług.

  Zatwierdzeni partnerzy projektowi Raspberry Pi "mają dostęp do głębokiego poziomu wiedzy technicznej i wsparcia w ramach Raspberry Pi", czytamy w ogłoszeniu. Obecna lista obejmuje firmy takie jak Ignys, EDA Technology, Kunst Engineering, Hallsten Innovations i producenta systemów wbudowanych OnLogic (dawniej Logic Supply).

  Program integratora Raspberry Pi

  Nowy program integratora Raspberry Pi ma na celu pomóc klientom w przestrzeganiu przepisów i norm. Usługa łączy użytkowników z inżynierami testowymi w UL, który oferuje konfigurator UL Global Market Access Configurator. Usprawnia to proces testowania i certyfikacji dla klientów Raspberry Pi, który przeprowadzić można po ekonomicznych cenach, bez dodatkowego problemu ze strony producenta modułów.

  Na stronie programu dla integratorów, opublikowano formularz wniosku o certyfikację produktu za pomocą pieczęci certyfikacyjnej Powered by Raspberry Pi. Program wydaje się być darmowy, ale klienci muszą zgodzić się na umieszczenie pieczęci na każdym produkcie zgodnie z wytycznymi.

  Źródło: http://linuxgizmos.com/raspberry-pi-embraces-industrial-customers-with-new-services/

  Cool! Ranking DIY
  Do you have a problem with Raspberry? Ask question. Visit our forum Raspberry.
  About Author
  ghost666
  Translator, editor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 wrote 10183 posts with rating 8453, helped 157 times. Live in city Warszawa. Been with us since 2003 year.
 • CSICSI