Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacz, Subwoofer i Głośniki godne polecenia do Honda Civic VII ep4 sport

Loczowaty 21 Dec 2020 18:42 402 1
 • #1
  Loczowaty
  Level 1  
  Witam pasjonatów dobrego brzmienia!

  Kupiłem sobie sobie pierwsze auto :D Jestem zakochany i zachwycony potencjałem jaki mogę wykorzystać w tym samochodzie. Jeżdżąc z kolegami i słuchając muzyki na potężnych głośnikach obiecałem sobie ze u mnie będzie prawdziwa petarda i rewolucja w żołądku. Niestety nie pomyślałem ze jest to takie trudne... :/ Przeszukując i czytając tematy nie znalazłem takiego które by odpowiadało na moje pytania.
  Drodzy audiofile chcący pochwalić się swoją wiedzą oraz ludzie ceniący czystość i jakość dźwięku którzy chcą pomóc, proszę o pomoc w wybraniu sprzętu do mojego samochodu.

  - Kupiłem radio: SONY DSX-GS80
  - Czytałem na forum o Wzmacniaczu Crunch GPX1000.4 który wydaje się dobrym pomysłem, rozważę inne opcje do 500 zł.
  - Szukam 4 głośników, dwa do przodu i dwa do tyłu. Naprawdę zależy mi na dobrej jakości i czystym brzmieniu, cena do 200 zł za jeden głośnik.
  - SubwoOfer, tutaj liczę na was! Zależy mi żeby tuba była młoda (mam na myśli rok produkcji, myślę że tuba o takich samych parametrach z 2008 roku będzie lepsza od tej z 2018 roku (jeśli się mylę proszę o poprawienie)). Bass musi być głęboki, przyjemny ale też mocny. Znajdę coś takiego do 1000zł? (max 1500zł)
  - Dobre okablowanie, raz założę i nie martwię się przez resztę czasu o to.
  - Dodatkowo: coś co może poprawić jakość dźwięku? wydajność etc.

  Dziękuję za odpowiedzi, mam nadzieje ze post rozwinie się w dobrym kierunku :) Dziękuję raz jeszcze i życzę wesołych świat!!
 • #2
  adam_1991r
  Level 27  
  Zacznij od FAQ Nazara. Ogólnie porządny przód zasilany wzmacniaczem. Konieczne jest wygłuszenie drzwi i sub w bagażniku i zagra fajnie. Bagażnik też warto wyciszyć