Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Xiaomi Mi Box 4S - Netflix, nie odtwarza niektórych tytułów

mismis1 30 Dec 2020 13:34 3069 4
    mismis1
    Level 2  
    Witam.
    Szukam rozwiązania problemu z Xiaomi Mi Box 4S, po wszystkich aktualizacjach. Problem polega na tym, że mogę odtworzyć każdy film czy serial produkcji Netfliksa sygnowany litera "N", natomiast filmy i seriale nie sygnowane wywala mi błąd "mamy obecnie problem (...)." Natomiast na innych urządzeniach typu tablet, aplikacja w Windows 10 czy TV z Androidem 9 Pie taki problem nie występuje.
    Ktoś już się z tym spotkał?
    Polon_us
    Level 42  
    Jest jakiś kod tego błędu?
    mismis1
    Level 2  
    Tak jest blad taki oto. tvq-pb-101 (5.2.15) przejzalem contam ja ten temat rzecze netflix. Inic mi nie pasuje . Bo tak wszystko zaczelo sie z nienacka . Dzialalo i nagle zaczelo dzialac wybiorczo jesli chodzi o filmy jak wspomnialem . Zmienialem kable omijalem amplituner zmienialem tv resetowalem mi boxa do fabrycznych potem downgrade do And 8.1. I z powrotem do And 9,0 i dupa nic kombinacje alpejskie z internetem czy to lan czy wifi czy z komorki . Zalozylem nawet nowe konto na Netflixie. I efekt jest taki ze mnie ręki opadły az do ziemi
    Polon_us
    Level 42  
    Ten kod błędu dotyczy problemów z HDCP.
    Dla celów testowych proszę ustawić na tym TV boxie najniższą możliwą rozdzielczość np. 576p, czy 720p i sprawdzić, jaki to przyniesie efekt.
    mismis1
    Level 2  
    Problemu nie rozwiazano. Tzn posrednio. Mi box odziedziczyl syn i sie nad nim pastwi a ja korzystam z chrome cast 4 . Dziekiza wszelka pomoc