Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

DVD WIWA HD128U do telewizora - dvd WIWA HD128u + TV TCL hd /TUNER ORANGE

muszumaszyna 31 Dec 2020 19:10 687 7
    muszumaszyna
    Level 9  
    Jak podłyaczyć DVD WIWA HD128U do telewizora TCL HD?. Jest podpięty tuner Orange do tv programy działają. DVD ma YPbPr. Na innym telewizorze starszego typu działa dobrze przez euro lub same chinciny.
    DVD WIWA HD128U do telewizora - dvd WIWA HD128u + TV TCL hd /TUNER ORANGE DVD WIWA HD128U do telewizora - dvd WIWA HD128u + TV TCL hd /TUNER ORANGE DVD WIWA HD128U do telewizora - dvd WIWA HD128u + TV TCL hd /TUNER ORANGE DVD WIWA HD128U do telewizora - dvd WIWA HD128u + TV TCL hd /TUNER ORANGE
    muszumaszyna
    Level 9  
    TCL 32ES586
    co mam wybrać?
    1.Kabel Real RGB Scart PAL do Playstation PS2 PS3 czy taki kabel jest możliwy do podpięcia?
    2.lub 3ft 1m HDMI męski na 3 RCA Video Audio AV Adapter kabel 3RCA Stereo konwerter komponent do telewizora dekoder DV DVD PC Laptop Desktop?
    3.czy ten kabel niebedzie zasłaniał drugiego wejscia Adapter HDMI męski na 3 RCA AV?
    muszumaszyna
    Level 9  
    Model UnionTV.Tak zgda sie, żółte wejscie. Podpinam i ani dzwięku ani obrazu. Nie widzi sygnału. Televizor kupiony 2 miesiace temu a DVD 13 lat temu. W instrukcji pisze tylko o przyciskach w pilocie. Na telewizorze Thomson robiłem zeza z tunerem to miałem tylko obraz albo tylko dzwięk.
    muszumaszyna
    Level 9  
    sunrise84 wrote:
    Potrzebujesz tą żółtą przejściówkę aby się podpiąć.
    W instrukcji obsługi zapewne jest to opisane.

Posiadam tylko zieloną przejsciówkę. Czy można spalić gniazdo jak podepnie się do video sygnał audio w tv? DVD dziala na innym telewizorze przez Euro lub chinchin oraz PbYgPr (tylko w biało czarnym kolorze)
    muszumaszyna
    Level 9  
    Adapter HDMI męski na 3 RCA AV na tym kablu nie działa. Podłączyłem na zielonej przejściówce nie wpinajac do końca, jest obraz i dźwięk. To jest tak czerwony do zóltego wejscia w dvd
    tj. obraz, zielony do bialego i niebieski do czerwonego. Jack niewpinany do konca w tv, zielony do żółtego wejścia (nie wciaskaj do końca) Temat do zamknięcia.