Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tablet Polaroid MID1264 , 10,1 - Pęknięty dotyk

Je_Ko 01 Jan 2021 21:41 555 6
    Je_Ko
    Level 10  
    Potrzebuję nowy digitizer do tabletu Polaroid 10,1 cala MID1264. Może, ktoś wie gdzie można go zamówić ?
    gradek83
    Level 42  
    Sprawdź jakie masz oznaczenia na taśmie od panelu dotykowego i na tej podstawie ewentualnie szukaj.
    Je_Ko
    Level 10  
    Dziękuję za szybką odpowiedź.
    Mam symbol taśmy: OL101PGJ18009V-01, ale problem polega na tym, że krajowi dostawcy zazwyczaj podają tylko producenta i typ tabletu, a dostawcy zagraniczni np. sklepy: Wisch, AliExpress, Joom, Amazon, Actablet i tym podobni również nie podają symboli taśmy, a niekiedy twierdzą, że sprzedawane digitizery są uniwersalne i należy kierować się rozmiarem ramki, położeniem taśmy i otworem na kamerę. Kupiłem już 4 takie dotyki, ale nawet jak ramka pasowała, to albo taśma była o 2 mm za krótka, albo dotyk nie pokrywał się dokładnie z obrazem na wyświetlaczu (błąd ca 1 cm). Dotychczas nigdzie nie spotkałem dotyku dedykowanego do Polaroida 10,1" MID1264.
    przemowarecki
    Level 1  
    Witam czy udało się znaleźć dotyk do tego tabletu? ponieważ mam ten sam problem i szukam dotyku do tego samego modelu
    Je_Ko
    Level 10  
    Niestety nie udało mi się znaleźć tego dotyku, co źle świadczy o firmie Polaroid.
    Je_Ko
    Level 10  
    Dzięki za link. Jest dotyk MID1264 z wymiarami, ale nadal nie wiadomo, gdzie można go kupić.