Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Huawei p40 pro - p40 pro bricked po wgrywaniu google

revolt2 02 Jan 2021 22:17 297 8
    revolt2
    Level 17  
    Hej mam kłopot po wgraniu google do Huawei P40pro

wchodzi w erecovery i przy próbie ściągnięcia wywala błąd Get pakage info failed...
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    staś pytalski
    Level 38  
    Możesz spróbować naprawić telefon za pomocą oprogramowania Huawei Hisuite, bądź oddać na gwarancję do autoryzowanego serwisu.
    staś pytalski
    Level 38  
    Dlaczego gwarancja nie wchodzi w grę? Możesz też oddać po gwarancji na wgranie oprogramowania do autoryzowanego serwisu.
    revolt2
    Level 17  
    Zgoda wszystko mogę ale czy to byłoby bez sensu opisywanie tego tematu to i czekanie na taką odpowiedź?
    staś pytalski
    Level 38  
    Możesz spróbować jeszcze znaleźć oprogramowanie pod swój model i próbować załadować je za pomocą karty pamięci, ale nie próbowałem w tym modelu tego robić.
    revolt2
    Level 17  
    Ja nie mam takiej wiedzy ale ty posiadając zdjęcia do których zamieściłem link jesteś mi w stanie podpowiedzieć jakie oprogramowanie i skąd powinienem ściągnąć? Wystarczy tej samej wersji czy powinno być wyższe Ile jest dostępne wyższe?
    staś pytalski
    Level 38  
    Wklej zdjęcie, za pomocą forum, trzeba pogrzebać by znaleźć oprogramowanie, takie samo, bądź wyższe innego nie próbuj wgrywać.
    revolt2
    Level 17  
    Huawei p40 pro - p40 pro bricked po wgrywaniu google Huawei p40 pro - p40 pro bricked po wgrywaniu google Huawei p40 pro - p40 pro bricked po wgrywaniu google

nie wiem na którym jest prawidłowa wersja...