Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Antara opcom - Świeca kontrolki ABS/TC/ESP

zaradny2 03 Jan 2021 02:33 762 2
    zaradny2
    Level 9  
    Proszę o wskazówki jak naprawić ABSa TC ESP w Antarze, podłączałem opcoma chińskiego , wgrałem softa z rzekomego 1.99 na 1.45 i przestał mi się łączyć choć test interfejsu przebiega poprawnie , wdadatku zaświeciły mi się w/w lampki . innym programem wykryłem masę błędów wszystkie wykasowałem ale lampki nadal świeca. Błędy są wynikiem łączenia się interfaca . Może to bezpiecznik z modułu? a może sam moduł na pompie wykończony?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    bubu1769
    Level 41  
    Na szybko możesz załatwić sobie zwykły interfejs KKL i nim się połączyć przy pomocy programu ABCom.
    Chociaż teraz nie pamiętam czy nie trzeba było w interfejsie przepinać pinu 7 na inne miejsca żeby się połączyć z ABS.
    zaradny2
    Level 9  
    NAPRAWIŁEM. Błąd C0551 47 nakierował mnie na brak vina w module ABS/ TC/ESP więc go wgrałem i kontrolki pogasły, samo kasowanie błędu nic nie dawało bo lampki itak się pojawiały po czasie.
    Zastanawia mnie jak opcokem to spieprzyłem. ? Czyżbyś uszkodzony mógł coś tak namieszać. Opel Antara opcom - Świeca kontrolki ABS/TC/ESP Opel Antara opcom - Świeca kontrolki ABS/TC/ESP Opel Antara opcom - Świeca kontrolki ABS/TC/ESP Opel Antara opcom - Świeca kontrolki ABS/TC/ESP Opel Antara opcom - Świeca kontrolki ABS/TC/ESP