Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pin do immo Renault Megane 1997

Grażyna2306 12 Jan 2021 07:46 849 20
    Grażyna2306
    Level 2  
    Witam.
    Po wymianie baterii w pilocie IR przestał działać immo. Czy pomoże ktoś uzyskać kod pin do immo?
    Jurek220
    Level 29  
    Grażyna2306 wrote:
    Witam.
    Po wymianie baterii w pilocie IR przestał działać immo. Czy pomoże ktoś uzyskać kod pin do immo?

Wklej tu znaki z wewnęcznej części obudowy pilota,lub po prostu je tu napisz.
    Pozdr.
    Grażyna2306
    Level 2  
    97016
    SNR92
    Grażyna2306
    Level 2  
    Dziękuję bardzo
    bskowron2003
    Level 2  
    Witam
    mógłby mi ktoś wygenerować kod immo
    liczby z mojego kluczyka to
    96235
    S69AT
    Jurek220
    Level 29  
    bskowron2003 wrote:
    Witam
    mógłby mi ktoś wygenerować kod immo
    liczby z mojego kluczyka to
    96235
    S69AT

6548
    Pozdr.
    bskowron2003
    Level 2  
    Wielkie dzięki działą. Mam również pytanie co mam zrobić aby renault odpalał bez tego kodu immo ? Jak mam się pozbyć problemu z immo.
    spinacz
    Level 41  
    Wyłączyć immo to jedyne pewne rozwiązanie, jakie auto jaki silnik?
    bskowron2003
    Level 2  
    Renalut megane 1.6 1997r
    Meganecoupe16
    Level 3  
    Witam Wszystkich

Widzę że temat dość nie dawno był poruszany. Czy jest ktoś w stanie Mi pomóc?

Zagubiłem kluczyk do auta więc kupiłem używaną oryginalną stacyjke z kluczykiem i czujnikiem immo. Wymieniłem i dałem auto do serwisu gdzie nie potrafią zakodowac kluczyka. Czy ktoś Mi wyjaśni jak wyłączyć całkowicie immobilizer lub powie Czy mogę odpalić awaryjnie na kod?
    Megane Coupe 1
    1.6 16v 2001r
    2001r
    Meganecoupe16
    Level 3  
    Muszę zabrać auto z warsztatu w Belgii. 150km od domu. Co mogę zrobić sam żeby go odpalić po wymianie tej stacyjki.
    milejow
    Level 43  
    Meganecoupe16 wrote:
    Co mogę zrobić sam

Nic, może jedynie wezwać lawetę. Post wyżej dostałeś odpowiedź co trzeba zrobić w takiej sytuacji, ja mogę jeszcze dodać kupno zestawu startowego czyli kluczyk, ecm,uch. Na koniec powiedz tym gościom w warsztacie niech się nie męczą bo używanego kluczyka nie zaprogramują w innym aucie
    Jurek220
    Level 29  
    Meganecoupe16 wrote:
    Co mogę zrobić sam żeby go odpalić po wymianie tej stacyjki.

No roboty na 20 minut.
    A czy zrobisz sam to trudno mi powiedzieć . . .
    Warunek posiadanie narzędzi do tego celu.
    Do pracy potrzebujesz nowy transponder + pin ośmiocyfrowy i urządzenie do dopisze nim tp.
    Może napisz jakie urządzenia posiadasz będzie łatwiej coś doradzić.
    Pozdr.
    Meganecoupe16
    Level 3  
    Narzędzi nie posiadam ale jestem w stanie kupić jeśli dzięki temu bym zabrał Go na kołach z warsztatu. Więc najlepsza opcja byłoby wyłączyć całkiem immo tak Mi się wydaje skoro takie problemy z zakodowaniem kluczyka.
    Podejrzewam że na tym warsztacie będzie problem z usunięciem immo. Czy wystarczy mechanikowi sam komputer z auta wyciągnięty żeby usunął immo? Bo lecę do Polski I tam prędzej speca znajdę.
    Meganecoupe16
    Level 3  
    Cześć. Możesz Mi podać numer telefonu żebyśmy kontakt złapali bo tu raz mogę odpowiadać a nieraz nie. Mam silnik 1.6 16v
    Czy po wstawieniu tego komputera od Ciebie odpalę Go?
    Meganecoupe16
    Level 3  
    Niemam na dziś dostępu do auta. Dopiero w sobotę będę na warsztacie gdzie stoi. Jak już tam będę to zadzwonię i podam numery żebyśmy mogli się upewnić.