Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

peugeot 308 t7 2008r lewy przód

alpacino123 12 Jan 2021 17:43 450 6
    alpacino123
    Level 3  
    Witam mam pytanie do użytkowników peugeot jak kupiłem samochód to nie działa mi lampka przy otwieraniu drzwi , brak komunikatu że są otwarte drzwi na wyświetlaczu .Drzwi jak ich zamykam z pilota to sie zamykają i otwierają normalnie . Niedawno podmieniłem kasetę zamka z używki i nic nie pomogło dalej cisza czytałem gdzieś na forum że nową kasetę trzeba aktywować pisali że samochód jej nie widzi miał ktoś podobny problem ?
    kokapetyl
    Level 43  
    alpacino123 wrote:
    nie działa mi lampka przy otwieraniu drzwi , brak komunikatu że są otwarte drzwi na wyświetlaczu .Drzwi jak ich zamykam z pilota to sie zamykają i otwierają normalnie

Co będzie jak nie zamkniesz drzwi (fizycznie) i spróbujesz zamknąć samochód z pilota ?
    Ja u siebie mam to samo (inny samochód). Odłączony czujnik zamknięcia drzwi i centrala traktuje jako drzwi zamknięte cały czas.
    alpacino123
    Level 3  
    Jutro spróbuje
    alpacino123
    Level 3  
    Dzisiaj próbowałem zamknąć drzwi z pilota przy uchylanych drzwiach to normalnie się zamykają jak zamknę drzwi to muszę użyć pilota ich otwierać.
    kokapetyl
    Level 43  
    alpacino123 wrote:
    Dzisiaj próbowałem zamknąć drzwi z pilota przy uchylanych drzwiach to normalnie się zamykają

Tak jak pisałem, nie działa czujnik zamknięcia drzwi i prawdopodobnie jest nie podłączony.
    Nie wiem jak w Twoim samochodzie to jest zrobione. U mnie jest on w kasecie zamka, ale to Fiat.
    alpacino123
    Level 3  
    Nie pokazuje na wyświetlaczu dwóch stron lewy przód i prawy tył