Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki telefon wybrać ??? (1,3 Mpix + mp3 + karty pamięci itd)

17 Paź 2005 20:50 1298 8
  • Poziom 10  
    witam!
    to mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich...!!!

a oto moje pytanie:
    jaki telefon wybrać?

-chciałbym, by miał fajny aparat (jakiś 1,3 Mpix, czy coś koło tego )
    -najlepiej, żeby odtwarzał mp3
    -żeby miał wymienne karty pamięci (albo BAAAARDZO dużą pamięć - na te mp3 )
    -żeby był w miarę bezawaryjny i solidny
    -żeby nie kosztował strasznych pieniędzy

myslałem, o takich telefonach, jak:

-Siemens S65 (super elegancki , fajny aparat i karty pamięci, ale niestety brak mp3 i trochę za drogi)
    -Sagem MY X6-2 (nawet fajny, podobny aparat, mp3, karty pamięci, ale... to Sagem boje sie że będzie więcej w serwisie niż u mnie w kieszeni... jak z tymi sagemami teraz jest???) w sumie to właśnie ten telefon najbardziej mnie interesuje...
    -Nokia 6230i (ma wszystko, ale jest strasznie droga, a nokii nie lubie )

co wybrać, albo co proponujecie zamiast tego???

pzdr.!
  • Poziom 11  
    Witam
    Ja chciałbym napisac cos o sagemie X6-2. Uzywałem go przez 2 tyg. I moge go spokojnie polecic. Wczesniej uzywałem noki wiec do menu trzeba sie przyzwyczaic. Sagem w niczym nie ustępuje Noki 6230i. No moze tylko przez to ze nie ma radia. Ale mp3 tez swietnie na nim grają i ma tez złącze do karty pamieci (co prawda pod przyciskami, ale zawsze). Obsluga wg mnie prosta i telefon godny polecenia. Cena kształtuje sie w okolocach 500 do 600 zł.

Pozdrawiam
  • Poziom 22  
    Polecam Ci zdecydowanie S65, mam takiego i jestem z niego bardzo zadowolony,jedyna wada że nie ma mp3 ale zawsze można coś nagrac na dyktafon i posłuchać :-), nawet jest niezła jakośc.
    Pozdro
  • Poziom 23  
    tino2003 napisał:
    Odnośnie sagemów to są dobre i nie są awaryjne.
    pozdr

Tu sie nie zgodze, ich gniazdo ladowania to cud techniki, lutownica nie ma czasu ostygnac bo co chwila ktos przychodzi z uwalonym w/w, mnie to cieszy ale nie kupil bym tej marki, wybral bym K700 lub 6230i
  • Admin grupy GSM
    TAS co do gniazd to się zgadzam, bo też do mnie ludzie przychodzą z takimi problemami, aczkolwiek jeżeli nie wpychasz wtyczki ładowarki odwrotnie jak to nie raz ma miejsce to wszystko jest OK a telefony są dobre i mało awaryjne, długo baterie w nich trzymają i robią fajne fotki. Co do SE to oczywiście też polecam.
    pozdr
  • Poziom 10  
    no właśnie Siemens mi sie BARDZO podoba!!! jest doskonały!!! (ale boli mnie brak tych mp3) a i cena wyższa od Sagema...

SE K700i jest spox (ale w nim z kolei boli mnie brak slotu na karty pamięci - po co mu odtwarzacz mp3 skoro, jesli zrobię parę zdjęć,wrzucę parę jakiś pierdoł, dzwonków i wejdzie mi tam 6 utworów... troche mało...)
    więc ten mp3 ma, ale troche mało użyteczne (jak dla mnie) a cena też nieco wyższa od Sagema...

ale skoro macie doświadczenie z tymi Sagemami i piszecie, że sie raczej nie psują (nie licząc tych gniazd ładowarki - a właśnie! o co tam dokładniej chodzi z tymi gniazdami??? wyłamują się czy jak??? poza tym wszystko z nimi (Sagemami MY X6-2) OK???) i maja wszystko o co mi chodzi, to sie w tym momencie dość mocno skłaniam w strone tego Sagema...:D kiedys Sagem kojażył mi sie z francuskim bublem, ale skoro te są udane, to to zmienia postać rzeczy... :)
    co możecie, jeszcze na jego temat powiedzieć???

pzdr!
  • Poziom 10  
    nie wszyscy naraz bo nie nadążam...