Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen c3 2002 rok - jak i czy wyciągnąć pin cod immo

13 Jan 2021 21:45 147 3
 • Level 24  
  Zanabyłem sobie za grosze Citroena c3 1,4 HDI z jednym kluczykiem oraz nie działającym pilotem (coś tam lutowano). Plan nabyć na alixpres dwa kluczyki surowe z transponderami i zaprogramować lexią (mam). Pojechałbym do serwisu po ten pin, tylko okazuje się, że kiedyś jakiś mechanik wymieniał bsi oraz stacyjkę, więc nici z serwisem. I teraz pytanie - do kogo się udać aby ten pin wyciągnąć? Kiedyś w VW ktoś mi vag-comanderem wyciągnął, ale czym w Citroenie? I kto?
 • Level 20  
  Witam wydaje mi się że naj taniej będzie podjechać do kogoś co odczyta kod pin (punkt dorabiania kluczy). Urządzeń jest wiele do wyciągania pinu sam posiadam wiele,ale za urządzenie musisz wydać parę złotych jeżeli chcesz jedno razowo to podjedź do kogoś pozdro
 • Level 25  
  Wszystko zalezy od rodzaju bsi. Najszybciej i najbezpieczniej bedzie odczyt programatorem pinu z bsi.
 • Level 24  
  To co mi radzicie ? bo samo wczytanie surowego klucza dla mnie nie będzie problemem bo to już robiłem w innych autach ale to były VW ale w citroenie też da się to zrobić lexią , nie przyszło mi do głowy porównać win karoseri z tym co odczytuje lexia bo być może one się zgadzają i to dziś sprawdzę , kupno jakiegoś kalkulatora to raczej nie opłacalna sprawa bo nie wiadomo co to wykalkuluje niby tylko 10 dolarów ale jakoś mam objekcje że to tak nie działa , najlepiej jak by ten win z bsi zgadzał się z vin-em auta to w serwisie mi sprzedadzą ten kod pin jako część zamienną za podobno niskie pieniądze ,nie chciałbym aż tak wydawać kasy bo za całe auto dałem też grosze mimo że całkiem fajne .

  Dodano po 4 [godziny] 10 [minuty]:

  Przed chwilą podłączałem lexię i okazało się że nr VIN zgadza się z tym zapisanym w BSI więc wychodzi na to że mechanik który naprawiał ten samochód poprzedniemu właścicielowi ściemniał aby wydębić kasę a wymienił pewnie tylko samą stacyjkę bo teraz muszę wozić 3 kluczyki jeden do baku jeden do drzwi w razie w oraz jeden do stacyjki z pastylką immo i wypadało by to jakoś ogarnąć ,

  Ps . przed chwilą rozmawiałem z servisem citroen w Gliwicach i miły pan mnie pocieszył że za 20 zł poda mi pin cod po przesłaniu mu skanu że jestem właścicielem pojazdu no super .