Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
TermopastyTermopasty
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kuchenka Mastercook termostat

raper92 13 Jan 2021 21:51 81 1
    raper92
    Level 2  
    Moderated By mrhari:

3.1.15. tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
    3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.

Witam to mój pierwszy post po 8 latach
    przyzwyczaiłem sie do mojej kuchenki lecz pojawił się niemiły problem pali mi wszystko ponieważ termostat szwankuje i raz działa a raz nie i jak nastawię pizze na 200 stopni 15 minut albo robię kurczaka od food emperora z kanału yt to zamiast grzać 180 grzeje na maxa nie "odcina" w piekarniku termostat do tego modelu są dość kosztowne tzn dopłacę te 100 zl i niby mam lepszą używkę ale do tej się przyzwyczaiłem a ostatnio jak piekłem to temperatura tak skoczyła że w zegarze u góry stopiła cynę bo termostat dostał bloka że już nawet minutnik nie działa ale mniejsza o ten minutnik. gdybym cos wstawił na jeszcze dłużej mógłbym pójść z dymem

Moje pytanie brzmi gdzie ten termostat się znajduje i czy może niewiem po oczyszczeniu zacząć działać bo kiedyś w starym polarze pralce z prl zmieniałem i prosta sprawa dmuchłeś w wężyk jak pstryka to działa jak nie to nowy z odzysku a tu niewiem kuchenki dla mnie to kosmos a nie chcę tracić 3h pracy czy wogóle się to opłaca

dzięki z góry :D
  • TermopastyTermopasty
    misiugal
    Level 10  
    A co to za model kuchenki i jaki termostat? Zwykły (z pokrętłem) czy elektroniczny?