Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ubiquiti Networks - ważna informacja o bezpieczeństwie!

anteny24 14 Jan 2021 15:15 444 0
 • Firmy Ubiquiti Inc. nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Od lat znany producent profesjonalnego sprzętu sieciowego, a w szczególności rozwiązań bezprzewodowych. Zapewne każdy użytkownik urządzeń Ubiquiti dostał ostatnimi czasy taką informację (newsletter), która jest związana z naszym bezpieczeństwem na serwerach amerykańskiego lidera w zakresie rozwiązań sieciowych i bezprzewodowych.

  Ubiquiti Networks - ważna informacja o bezpieczeństwie!


  W takim razie trzy słowa na temat newslettera.
  Jak pisze Ubiquiti, uzyskano informację o nieautoryzowanym dostępie do niektórych systemów informatycznych, które z kolei są hostowane przez "zewnętrznego dostawcę usług w chmurze". I co ważne, póki co nie ma żadnej informacji na temat nieautoryzowanego działania w odniesieniu do jakiegokolwiek konta użytkownika!
  Podobnie nie ma żadnej informacji na temat wycieku informacji z baz danych, w których są przechowywane szczegółowe dane użytkowników. Ale oczywiście nie można mieć pewności, że te dane nie zostały ujawnione! Trzeba mieć również świadomość, że jeśli mówimy o wycieku danych to obejmują one imię i nazwisko, adres e-mail, zaszyfrowane jednokierunkowe hasło do naszego konta (hasła są szyfrowane!) oraz adres i numer telefonu, jeśli oczywiście podaliśmy te dane.

  Polecam zapoznać się z całym objaśnieniem tego newslettera.
  Lepiej nie lekceważyć tematu. :idea:

  Cool! Ranking DIY
  About Author
  anteny24

  Level 6  
  Offline