Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Egzamin praktyczny EE.09 2021

albik11 15 Jan 2021 18:24 4104 10
    albik11
    Level 2  
    Witam czy ma ktoś jakieś protipy jak zdać czy cos?
    albik11
    Level 2  
    php lepszy niż js
    basia_kier
    Level 11  
    MOSFET - Serwis wrote:
    Trzeba się modlić do najwyższych egzaminatorów cke, żeby nie zrobili z php.

Już w pisemnym zrobili błąd i jedno zadanie uznali bez względu za odpowiedzi - link. A co do zakresu: macie link do wyposażenia stanowiska.
    Czyli standardowo: baza danych (SQL w phpMyAdmin), HTML, CSS, prot obróbka grafiki rastrowej, PHP lub JavaSript i może być coś z programowania, ponieważ jest IDE na stanowisku.
    JaNieElektryk
    Level 3  
    Z tego co wiem to php był w 2020 i 2019. Czy to możliwe że i w tym roku będzie php a nie js? Czy może jedno i drugie?
    Słyszałem że w tamtym roku był jakiś koleś co znalazł w internecie arkusz i jeszcze przed egzaminem wiedział jakie zadania będą. Ale w tym roku to chyba nie ma co na to liczyć bo nic takiego nie znalazłem.
    basia_kier
    Level 11  
    JaNieElektryk wrote:
    Z tego co wiem to php był w 2020 i 2019. Czy to możliwe że i w tym roku będzie php a nie js? Czy może jedno i drugie?
    Słyszałem że w tamtym roku był jakiś koleś co znalazł w internecie arkusz i jeszcze przed egzaminem wiedział jakie zadania będą. Ale w tym roku to chyba nie ma co na to liczyć bo nic takiego nie znalazłem.

Był i PHP i JavaScript i tak będzie i w tym roku. Cześć arkuszy z PHP, część z JavaScript.
    JaNieElektryk
    Level 3  
    basia_kier wrote:
    Był i PHP i JavaScript i tak będzie i w tym roku. Cześć arkuszy z PHP, część z JavaScript.

A z tym IDE to o co może chodzić?
    basia_kier
    Level 11  
    JaNieElektryk wrote:
    basia_kier wrote:

A z tym IDE to o co może chodzić?

IDE, np. Code::Blocks. Będziesz musiał napisać program (plik exe).
    basia_kier
    Level 11  
    MOSFET - Serwis wrote:
    Miało nie być cpp.

Jak jest IDE, to może być.