Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[20.01.2021, webinar] Jak zacząć z systemami mobilnymi

ghost666 15 Jan 2021 20:43 387 0
 • [20.01.2021, webinar] Jak zacząć z systemami mobilnymi
  Firma Renesas zaprasza na webinar poświęcony systemom mobilnym, szczególnie dla osób początkujących.

  Podczas tego wprowadzającego seminarium internetowego omawiane jest, czym jest urządzenie lub system wbudowany, a także jak zacząć prawidłowo definiować wymagania dotyczące produktu. Skuteczna definicja wymagań produktu i zastosowana metodologia rozwoju mają kluczowe znaczenie dla powodzenia projektu systemu wbudowanego, co pozwala zaoszczędzić znaczną ilość czasu i kosztów, a także poprawia jakość produktu.

  Jako seminarium internetowe dla początkujących, będzie ono przydatne dla członków zespołu projektowych, którzy zaczynają rozwijanie systemów wbudowanych. Prezentacja pokazuje, jak stworzyć bądź ulepszyć podejście do zarządzania projektami przy tworzeniu systemów wbudowanych.

  Seminarium zaplanowane jest na środę, 20 stycznia 2021 roku, na godzinę 11 czasu środkowoeuropejskiego. Na seminarium zarejestrować można się tutaj.

  Podczas tego webinaru uczestnicy dowiedzą się:
  * Jakie są pierwsze kroki w identyfikacji urządzenia wbudowanego oraz jakie są podstawowe etapy projektowania i opracowywania tego rodzaju projektu.
  * O strategiach unikania tworzenia wadliwego urządzenia, w tym o sposobach tworzenia specyfikacji produkcyjnych i wymagań inżynieryjnych.
  * Jakie istnieją narzędzi w przyspieszaniu procesu projektowania, które są kluczowe na wszystkich poziomach projektowania i zarządzania projektem.
  * Jakie są kwestie związane z tworzeniem oprogramowania oraz jaki jest sposób korzystanie z wcześniej istniejącego sprzętu czy platform, takich jak Renesas Synergy™, które mogą jeszcze bardziej przyspieszyć ten proces.

  Źródło: materiały prasowe firmy Renesas

  Cool! Ranking DIY
  Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
  About Author
  ghost666
  Translator, editor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 wrote 10262 posts with rating 8534, helped 157 times. Live in city Warszawa. Been with us since 2003 year.