Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Altium Designer - wersja TRIAL

17 Jan 2021 07:46 306 4
  • Level 5  
    Czy mógłby ktoś z Was podzielić się starszą wersją trial Altium Designera?
    Najlepiej gdyby to była wersja offline (taka, której instalator nie wymagał by pobierania ze strony Altium)

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Level 39  
    Stare triale to już chyba tylko na chomiku.

Pozdrawiam!
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Level 5  
    Właściwie to nie musi być starsza... może być aktualna, tylko w wersji OFFLINE.
    Po zalogowaniu się na konto i przejściu na stronę trial download jest opcja 'need offline installer'... to o to chodzi...
    Próbowałem pobrać wersje offline trial'a ale strona ciągle pisze ze zła odpowiedz przy uzasadnieniu...
    to niby co mam napisać??... ze nie lubię instalować przez internet???
  • Level 28  
    Altium to kilka GB, nie dziw się, że nie ma wersji offline instalatora.
    Za to jak już zainstalujesz to licencja trial powinna działać i offline, bo jest stanowiskowa lokalna.
  • Level 25  
    Prawdopodobnie podczas instalacji online pobierane pliki są tymczasowo umieszczane w jednej z lokalizacji:

Altium Designer - wersja TRIAL

lub C:\Windows\Temp\

Kiedy pliki się już pobiorą rozpocznie się instalacja, która zatrzyma się na umowie licencyjnej. Wówczas przechodzimy do podanej lokalizacji i menadżerem plików np. Double Commander kopiujemy pliki instalacyjne Altium Designer do innej lokalizacji na dysku. Tylko nie zawsze wiadomo co skopiować. Dlatego warto te podane lokalizacje wyczyścić z plików tymczasowych - śmieci i dopiero wówczas rozpocząć pobieranie i instalację Altium Designer i skopiować to co się pobierze (rozpakuje) w jednej z podanych lokalizacji. Po skopiowaniu plików szukamy pliku np. setup.exe i uruchamiamy drugą instalację. Jeśli się powiedzie to znaczy, że mamy pliki instalacyjne do instalacji offline.

Nie wiem czy w przypadku Altium Designer to zadziała, ale działa w przypadku niektórych programów, które instaluje się np. z jednego dużego pliku wykonywalnego *.exe.
pcbway logo