Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy - kejenie dotyku do wyświetlacza

18 Jan 2021 23:52 186 3
  • Level 5  
    Witam, złożyłem telefon, wymieniłem wyświetlacz i kupiłem nową szybkę/digitzer. Kupiłem klej T-7000 czarny i mam pytanie jak to poprawnie skleić? Mam po prostu nanieść ten czarny klej na wyświetlacz i przycisnąć szybkę? Ten klej po wyschnięciu nie będzie widoczny? Nie chciałbym jakichś czarnych plam na ekranie, a będę poraz pierwszy sklejać digitizer z wyświetlaczem. No i ile tak na rozsądek tego kleju, kropelka/dwie?

Model: Samsung Galaxy Grand Prime G531F
    Klej T7000
  • Level 37  
    A w tym dotyku co kupiłeś to taśmy klejącej nie ma? Zasadniczo jak dasz wąska i cieniutką warstwę kleju na ramkę i na digitizer nic nie powinno się dostać na ekran. Tylko z wyczuciem. B7000 nim skleisz dwie części, musi chwilę odparować tak 2min by zaczął wiązać. Ale i tak przyjrzyj się szybce, czy tam kleju nie ma. No i dokładnie oczyść ramkę, byś nie nanosił kleju na pozostałości taśmy dwustronnej, bo klej nie chwyci dobrze.
  • Level 5  
    Klej T-7000 (czanr), nie B-7000 (przezroczysty). Mam też taśmę dwustronną i nią mam zamiar przykleić wyświetlacz do obudowy. Czy jest klej na szybce to sprawdzę, a w razoe czego mogę też przykleić taśmą digitizer do wyświetlacza w tym telefonie? Nie ma tam za wiele miejsca szczerze mówiąc a z klejem nie czuję się zbyt pewnie.

EDIT: Dobra, był klej na szybce, wszystko elegancko. Mam jeszcze tylko pytanie bo kupię przycisk home i czy do jego montażu będę musiał rozbierać telefon? Przycisk z taśmą jest, chodzi mi tylko o ten plastikowy na obudowie.