Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Eltrox HurtonEltrox Hurton
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

3 rejestratory hikvision jak puścić obraz z kamer na 1tv

Pawel1924 21 Jan 2021 17:24 234 1
    Pawel1924
    Level 20  
    Hej, mam 3 rejestratory IP.
    Każdy w innym miejscu w tym samym budynku.
    Muszę puścić obraz ze wszystkich na jeden TV.

Z tego co się orientuje to mam 2 wyjścia:
    Kupić 3 adaptery HDMI-IP do tego switche zarządzalne i puścić multicastem obraz.
    Ale to rozwiązanie drogie.

Pomyślałem żeby wpiąć w sieć jakiś mini PC z Linuksem albo Win. I przy pomocy jakiejś aplikacji wrzucić obraz z rejestratorów razem.

Tylko czy znacie aplikacje która potrafi łączyć obraz z rejestratorów?

Chyba że da się puścić obraz z 2 rejestratorów na 3 rejestrator i jego wpiąć do tv?
    Czy jeżeli mam wolne kanały w rejestratorze to mogę na nie wrzucić obraz z innego rejestratora?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Eltrox HurtonEltrox Hurton
    adamjur1
    Level 41  
    W bcs/dahua robię to tak.
    Rejestratory wpięte do sieci. W tej sieci AP WIFI
    W TV instaluję taki kompustick Z win10 i wyświetlaniem po hdmi, wpinam na hdmi, zasilam z oddzielnego zasilacza USB lub jak tv wyrabia to z jego USB ( czasem kablem od zasilania USB hdd - z dwóch usb, wtedy wyłącza się z TV)) w nim instaluję program do przeglądania, zarządzania np Smart PSS. Do niego dodaję Rejestratory, I konfiguruję podgląd jak chcę.
    Alternatywą jest ( jak jest przy TV lan) postawienie przy nim dedykowanego kompa.
    Można w ten sposób oglądać nie tylko lokalne rejestratory.
    Ćwiczyłem też androidowego smartboxa ale nawet w najnowszych wersjach ( ostatni 96max) są tylko do dyspozycji aplikacje telefoniczne, można pooglądać, ale chodzi kulawo wolno i się wiesza.
    Pozdr.J.