Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Psuje się radio samochodowe Pioneer 2 DIN MVH280BT

21 Jan 2021 22:39 138 5
  • Level 2  
    Posiadam radio samochodowe Pioneer 2 DIN MVH280BT. Od kilku dni po odpaleniu samochodu ekran blednie tak jakby się rozlało mleko i pojawiają się paski na wzór tęczy. Zaczyna też czasami mrugać przygasa i się rozjaśnia. Czasami sam się naprawi i świeci normalnie ale po wyłączeniu samochodu i ponownym uruchomieniu dzieje się tak samo. Sytuacja się powtarza. Myślałem najpierw że wyświetlacz się rozlał jak kiedyś w monitorze. Po kilku dniach działania czasami zamglenie znika i jest czytelny przez pewien okres czasu po czym znów się rozlewa. Co może być przyczyną. Myślałem z początku że już się zepsuł ale po kilku dniach zaczął działać. Działał kilka godzin i znów przestał. Taki stan się powtarza.
    Psuje się radio samochodowe Pioneer 2 DIN MVH280BT Psuje się radio samochodowe Pioneer 2 DIN MVH280BT
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 2  
    Niestety już nie. Służyło dobrze przez 4 lata.
  • Level 2  
    Zaliczyłem wszystkie punkty serwisowe w Krośnie nikt nie wie co może być. Parę dni temu było - 13 stopni i przez chwilę wyświetlacz się naprawił po czym po wyłączeniu samochodu i odpaleniu sytuacja się powtarza. Dzwoniłem do kilku punktów serwisowych Pioneera ale obawiam się że chyba koszt naprawy przekroczy koszt nowego radia.
  • Level 21  
    Obstawiam jakieś zimne luty lub problem z taśmą matrycy. Ogarnięty serwis poradziłby sobie z tym.