Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pobiera pliki muzyczne a nie zapisuje (Samsung Galxy Core Prime)

Manek1994 23 Jan 2021 07:56 312 7
    Manek1994
    Level 4  
    Witam serdecznie bo mam taki problem z Androidem mianowicie
    Posiadam przeglądarkę internetową
    Google Chrome i jak chciałem sobie pobrać muzykę to ona się pobiera ale w folderze nic nie ma ale pokazuje że w folderze się plik znajduje o co chodzi?

Dodano po 1 [minuty]:

W folderze Download bo tam przeglądarka zapisuję pliki.
    Wygląda to trochę dziwnie tak jakby plik zostały wsiąkniety i system go nie widzi nie da się go ani usunąć ani tym bardziej uruchomić.
    Próbowałem różnych programów i różnych metod i nadal ten plik widnieje w folderze ale jak wejdę w folder download to go nie widać.Bardzo prosze o pomoc :]
    Bródka

Level 42  
    Manek1994 wrote:
    jak chciałem sobie pobrać muzykę

Muzyke pobierasz w formie np mp3 tak ?
    Manek1994 wrote:
    Próbowałem różnych programów i różnych metod i nadal ten plik widnieje w folderze

Jakie programy go widzą ?
    Manek1994 wrote:
    ale jak wejdę w folder download to go nie widać.

Najwidoczniej źle wchodzisz, wchodź do pamięci telefonu po przez system plików, a nie skrót pobrane
    Manek1994
    Level 4  
    Dokladnie wchodzę w Moje pliki/Karta pamieci/android/data/com.android.chrome./files/download
    Google Chrome właśnie tak mi zapisuje wszystkie pobrane pliki
    Najgorsze jest to że folder pokazuje mi że na przykład w tym momencie że mam 3pliki we folderze a jak wejdę w folder to ich nie widać tak jak by zapadły się pod ziemię.Jak podłączę telefon do komputer to widać te pliki ale nie da się ich usunąć żeby nie zalegały mi w pamięci karty pamięci.
    Bródka

Level 42  
    Pliki masz zapisywane w głównym katalogu pamieci telefonu o nazwie download
    Manek1994
    Level 4  
    Nie ma żadnego pliku bo wygląda na to że się źle pobrał jak podpialem do komputera to pokazuje że plik zajmuje 0kb on poprostu się źle pobrał i utknął w pamięci karty pamięci tak że ani go nie widać z poziomu telefonu ani nie da się go usunąć.Mało tego jak chce usunąć go przez komputer to wyskakuje błąd że nie da się usunąć tego pliku i cały czas ten plik znajduje się w pamięci karty pamięci.
    Bródka

Level 42  
    Cos ty się uparł tej karty pamięci ?
    Jaką masz ścieżkę zapisu w google chrome --> Ustawienia/pobrane pliki/miejsce zapisywania plików ?
    Dowiem się skąd pobierasz pliki ?
    Manek1994
    Level 4  
    niestety nie rozwwiazano problemu :[