Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Czy warto kupić szlifierkę do ścian i sufitów od JULA za 299 zł?

Terebint 23 Jan 2021 21:58 243 4
    Terebint
    Level 7  
    Nie jest to dla mnie, jakiś super priorytet, ale w przyszłości i tak miałem w planach zakup szlifierki z trzonkiem teleskopowym. Na bardzo drobne remonty. Przede wszystkim u siebie, mieszkanie 75 metrów kwadratowych.

Ale będąc dzisiaj w JULA zauważyłem dosyć ciekawą promocję chyba ich firmowego sprzętu. Przecena niby z 449 pln na 299 pln.

Jak bardzo to jest tandetne? JULA
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    ADB-6
    Level 28  
    Kurzu co nie miara przy tej szlifierce. Ja kilka lat temu szlifowałem oscylacyjną z wypożyczalni. Fajna sprawa, bo nie miała silnika komutatorowego tylko zwyczajny asynchroniczny, co za tym idzie - cichutka.
    Terebint
    Level 7  
    Ale kurzu dużo, dokładnie przy tej, czy w ogóle przy tego rodzaju szlifierkach?
    anaba255
    Level 25  
    Terebint wrote:
    Ale kurzu dużo, dokładnie przy tej, czy w ogóle przy tego rodzaju szlifierkach?

Nie wiem jak przy tej. Używałem żyrafy z Castoramy z odkurzaczem i spokojnie można było robić bez maski. Pyłu na ścianie zostawało tyle, że przejechało się po szlifowaniu odkurzaczem i można było nakładać kolejną warstwę. Ogólnie żyrafa do gipsu to świetna sprawa, szybko wygodnie i dokładnie.
    Terebint
    Level 7  
    Jak będzie jeszcze w promocji to kupię tą z JULA.