Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Delphi AutoCom car/trucks

25 Jan 2021 10:29 420 6
  • Level 3  
    Witam,

Czy ktoś może kupował te programy na allegro/alliexpress i mógłbym mi wytłumaczyć różnice pomiędzy R1, R3. Głównie zależy mi na trucksach, kupilem ostatnio Autocoma Cars z ali i dziala, teraz niewiem jak napisać, o Trucksy. Na allegro to samo, malo informacji czy pakiet zawiera trucks czy nie, a nie chce mi sie wydawac gory zlota, zeby sprawdzac kazdy po kolei. A i czy sa kompatybilne z multidiagiem 2014 pro+ Z góry dziekuje
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 42  
    radzioslav wrote:
    kupilem ostatnio Autocoma Cars z ali i dziala, teraz niewiem jak napisać, o Trucksy
    To oprogramowania ci nie dali do sprzętu ?
  • Level 3  
    kupilem sam software i teraz pytanie jak rozroznic czy jest truck czy car, a multdiagia kupilem wczesniej z 2014
  • Level 42  
    radzioslav wrote:
    multdiag
    Co to za puszka ?

radzioslav wrote:
    kupilem sam software i teraz pytanie jak rozroznic czy jest truck czy car
    Wszystko jest w jednym, kwestia odpowiedniego numeru.
  • Level 3  
    to jest od wujka nazywa się multidiag 2014 pro+ i to jest jakis tester/interface z różnymi złączami do samochodów ciezarowkem pewnie i motorow. Możecie wytłumaczyć mi to tak jak dla debila, że np R1 jest dla samych Carsów a R3 to jest np samochody i ciezarowki. jakoś tego pojąć nie umiem. Jak kupowalem od tego chinczyka to kupilem wlasnie 2017.01 a jak sie go spytalem gdzie sa trucki to odpisal mi w stylu, że mogłem sobie je wybrać. Jak macie jakies pewne info z ali za malo $$ dajcie cynka.

Dodano po 1 [minuty]:

leonov wrote:
    radzioslav wrote:
    kupilem ostatnio Autocoma Cars z ali i dziala, teraz niewiem jak napisać, o Trucksy
    To oprogramowania ci nie dali do sprzętu ?

tak tak z 2014 tylko wujek nie potrafil tego zainstalowac a tam trzeba przeslac fileactivation, wiec kasa poszla sie ...
  • Level 42  
    radzioslav wrote:
    Jak kupowalem od tego chinczyka to kupilem wlasnie 2017.01
    Trzeba było wcześniej poczytać, ta wersja ma dużo błędów, na olx są już oferty 2017V3 (poprawione) z aktywacją za 40 zł ;-)

radzioslav wrote:
    to jest od wujka nazywa się multidiag 2014 pro+
    Wrzuć foto jak to wygląda.
  • Level 16  
    Te R1 i R3 to skąd wziąłeś? Tu chyba chodzi o wersje tak jak 2017rev1 2017rev3. Chodzi o to że instalujesz oddzielnie cars oddzielnie truck. Aktywacja jest również oddzielnie do truck i do cars. Jeśli już, to tylko 2017 rev3, rev1 to szajs jak kolega wyżej napisał.

Jeszcze musisz zobaczyć jaki masz nr seryjny coś jak 100250 lub 30250.