Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Toyota Yaris I 2001 r. 1.0 - Jak wyłączyć autoalarm i sprawdzić centralny zamek?

slaw777 27 Jan 2021 21:04 1761 4
 • #1
  slaw777
  Level 11  
  Witam wszystkich. Może ktoś z Was orientuje się jak w Toyota Yaris I 2001 r. 1.0 wyłączyć autoalarm? i przywrócić centralny zamek o ile występuje w tym modelu?
  Dzięki za wszelkie sugeste.
 • Helpful post
  #2
  Supercross
  Level 17  
  Ważne czy alarm jest fabryczny czy dołożony.
  Jesli centralny nie działa a chcesz aby był to trzeba sprawdzić czy jest instalacja bo sam kluczyk z guzikiem może być od innego auta.
  Jeśli nie masz wiedzy na ten temat to szukaj elektryka samochodowego. Możesz też sprawdzić na guugle jak założyć siłowniki i centralkę. Prosta sprawa ale nie każdy sobie poradzi.
 • #3
  slaw777
  Level 11  
  Supercross wrote:
  Ważne czy alarm jest fabryczny czy dołożony.

  chyba fabryczny
  Supercross wrote:
  Jesli centralny nie działa a chcesz aby był to trzeba sprawdzić czy jest instalacja bo sam kluczyk z guzikiem może być od innego auta

  kluczyk z guzikiem jest od tego auta, jak przez przypadek wcisnie mi się guzik na pilocie od kluczyka to włącza sie alarm i dlatego chciałbym alarm wyłączyć na stałe.
 • Helpful post
  #4
  Ireneo
  Level 42  
  Fota pilota.Raczej dostawiany w tym roczniku.Zamek zresztą też mógł być dostawką.Dioda fota też daj.Ogólnie deska w górę.15 minut roboty i wszystko na widoku..
 • #5
  slaw777
  Level 11  
  Zgadza się pilot jednak jest nie oryginalny, więc alarm był dostawiany. Centralnego zamka też nie ma. Centralny zamek by wstawił ale teraz nie będę się tym zajmował. Dzięki za pomoc.