Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

licznik skoda fabia

banan25 18 Oct 2005 21:51 4108 8
    banan25
    Level 11  
    jak poprawi licznik skopalem go programem fabiac86 zablokował wszysto działy sie cuda i cud sie stał jakoś udalo mi sie wszystko rozblokowa jak to zrobiłem nie wiem ale wskażnik temperatury pokazuje poza skalą co robi pomóżcie czym ustawi licznik najlepiej przez obd bo :|:|narazie mam 100 km i boje sie dalej grzebaĆ:|
  • Helpful post
    jas10
    Level 11  
    napisz jakie nr licznika i czy auto zapala teraz normalnie ?
    banan25
    Level 11  
    auto pracuje bez zarzutu prwie wszystko dziala po za wskażnikiem temp.
    A2C53042104
    6/8 3903
    992 703 738
  • Helpful post
    jas10
    Level 11  
    zrób test vagiem czy wskazówka zostaje stac na polowie wskaznika ,a co do km podeslij mapke to przebieg Ci poprawie
    banan25
    Level 11  
    test już robiłem i wsazówka robi dwa pełne obroty poza skale i nie staje na połowie, pozostałe ok!
    jakim programem nagra mape bo tym fabiac86 boje sie go podlączy chyba że odcztytam i wyłącze kluczyk żeby mu nic znowu nie powalił
    ale jak go później wgraĆ?
  • Helpful post
    jas10
    Level 11  
    trzeba rozebrac licznik i odczytac pamięć
  • Helpful post
    pontuś
    Level 18  
    Jeżeli masz na liczniku 100km to powinno iść wpisać nowy stan VAGiem(tak jak po zamontowaniu nowego licznika)
    Sprawdź kodowanie licznika. I ewentualnie spróbuj przeprowadzić kodowanie od nowa.
    banan25
    Level 11  
    jaki opis może by na pamięci licznik mam rozebrany przed sobą i nie moge rozszyfrowa ktora to koś żaden opis nie pasuje do tych które są na forum ile nużek może mieĆ?

Dodano po 10 [minuty]:

jak teraz podłączam vag to na opcji licznik pokazuje tylko BITE ADDRES
    ale licznik daje się testowa poza tym wcześniej odczytywał aktualny stan licznika teraz już nie!
  • Helpful post
    penio
    Level 17  
    ciesz sie ze ci samochod zapalil.... udaj sie do fachowca gdzie przegra ci caly wsad i linie immo dopiesze tak jak ma byc tym programem mozesz jeszcze wiecej uwalic

pozdrawiam