Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bentley DC-950 - blokada rodzicielska

18 Oct 2005 21:52 1175 4
 • #1
  Anonymous
  Anonymous  
 • #2
  Giciomen
  Level 17  
  Witam ,jak masz na pilocie znaczek kluczyka przytrzymaj go nawet do 10 sek,jeśli nie zadzaiała mozesz sprubować stop na klawiaturze tez przez ok 10 sek.Jeśli pomogłem to :D
 • #3
  ollala_b
  Level 2  
  Hej ja w moim odtwarzaczu mam to samo, tylko, do niektórych płyt, np. American Pie, mój dvd żąda hasła do filtru rodzinnego - ja niczego takiego nie ustawiałam i nie wiem, w jaki sposób wyłączyć. Kluczyka na pilocie nie mam a przytrzymanie stopu nie daje żadnych efektów ;-(
 • #4
  raflo
  Level 13  
  W instrukcji od tego urządzenia jedyna wzmianka na ten temat jest taka-"PASSWORD: Aby zmienić hasło, należy wpisać 6 znaków alfanumerycznych, które bedą pełnić role nowego hasła."
  Jak mniemam trzeba wejść w menu, potem w funkcje password i zmienić hasełko. A dlaczego koledze włącza się tylko przy niektórych płytach to jest dosyć osobliwa zagadka na którą odpowiedzi nie udziele bo....jej nie znam.
  Powodzenia.
 • #5
  maryann
  Level 37  
  W menu wielu sprzętów jest ustawienie poziomu filtru rodzinnego; jeżeli jest ustawiona jakaś środkowa wrtość, to wlaśnie puszcza filmy pół na pół. Przestaw.