Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schema elektrycznego wspomagania

banan25 13 Lip 2009 12:31 44362 37
    romoo
    Użytkownik obserwowany
    Dobrze że te skody to benzyna bo jak by padały do kompletu pompy VP i alternatory Hitachi to nikt by nie kupował tego autka.
  • Computer Controls
    Daniel5
    Poziom 10  
    Ja musze jeździć bez wspomagania wiec pojawia się pytanie zy można zrobić coś żeby kierownica się lżej kręciła? Teraz bardzo ciężko obrócić kierownicą :/ Może płyn spuścić ?
  • Computer Controls
    Daniel5
    Poziom 10  
    Jestem w stanie jeździć bez wspomagania tylko chodzi mi o to żeby troche ułatwić tą jazde bo teraz mam wrażenie jakbym to ja kręcąc kierownicą przetłaczał olej w układzie. (Nie wiem czy to możliwe BTW)
    romoo
    Użytkownik obserwowany
    Albo załóż maglownice bez wspomagania.
    ska
    Poziom 11  
    Spuść płyn ze wspomagania na pewno będzie lżej się kręcić kierownica, odłącz bezpiecznik i na razie można jeździć.
    piotr65
    Poziom 9  
    Witam,wszystkich mam pytanie czy ktoś miał albo spotkał się z sytuacją że obudowa od wspomagania sie rozkleiła.Pytam sie dlatego że mój teść ma fabie i wysiadło mu wspomaganie.Pojechał na warsztat i tam stwierdzono że pompa jest uszkodzona.Kiedy zdemontowałem zaślepkę w zderzaku to własnym oczom niewierzyłem że pompa jest otwarta w części gdzie jest elektronika.Czt jest to możliwe
    maja777
    Poziom 10  
    piotr65 napisał:
    Witam,wszystkich mam pytanie czy ktoś miał albo spotkał się z sytuacją że obudowa od wspomagania sie rozkleiła.Pytam sie dlatego że mój teść ma fabie i wysiadło mu wspomaganie.Pojechał na warsztat i tam stwierdzono że pompa jest uszkodzona.Kiedy zdemontowałem zaślepkę w zderzaku to własnym oczom niewierzyłem że pompa jest otwarta w części gdzie jest elektronika.Czt jest to możliwe

Raczej nie, powinna być przykręcona 6-oma śrubami.
    Albo ktoś nie dokręcił, albo wcale ktoś nie użył śrub,
    zależy czy było coś robione w przeszłości...

schema elektrycznego wspomagania
    Na zdjęciu widać rozstaw śrub.