Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[24.02.2021, webinar]Rozwiązywanie problemów bezpieczeństwa funkcjonalnego z ADI

ghost666 05 Feb 2021 10:37 879 0
 • [24.02.2021, webinar]Rozwiązywanie problemów bezpieczeństwa funkcjonalnego z ADI
  Firma Analog Devices (ADI) przedstawiła właśnie nową platformę programistyczną do pełnego monitorowania opartego na stanie (CbM), zaprojektowaną w celu przyspieszenia rozwoju sprzętu, oprogramowania i algorytmów do monitorowania stanu urządzeń w przemyśle i nie tylko.

  Platforma CN0549 zapewnia bezpieczne, szerokopasmowe dane z czujnika z akwizycją danych o wysokiej wierności. Otwarte interfejsy oprogramowania platformy programistycznej upraszczają łączność systemu z systemami wbudowanymi, i popularnymi narzędziami do analizy danych, takimi jak MATLAB czy Python. CN0549 umożliwia przetwarzanie danych dotyczących drgań w czasie rzeczywistym w celu przyspieszenia rozwoju algorytmów uczenia maszynowego dla usług konserwacji predykcyjnej. Elastyczność tej platformy pozwala inżynierom wszystkich dyscyplin przyspieszyć rozwój systemów monitorowania stanu i znacznie zmniejszyć koszty rozwoju i ryzyko projektowe.  • Pobierz notatkę dotyczącą omawianego obwodu: http://www.analog.com/CN0549
  • Obejrzyj wideo dotyczące notatki obwodu: CN0549: Platforma rozwojowa do monitorowania opartego na warunkach.
  • Dowiedz się więcej o platformach programistycznych ADI CbM.
  • Skontaktuj się z inżynierami i ekspertami ds. Produktów ADI w EngineerZone ™, internetowej społeczności pomocy technicznej:http://ez.analog.com.

  Najważniejsze cechy projektu referencyjnego CN0549:
  • Szerokopasmowy (DC do 10 kHz) czujnik drgań MEMS, kompatybilny z istniejącymi interfejsami piezoelektrycznymi zgodnymi z IEPE.
  • Scharakteryzowana mechaniczna kostka montażowa, która umożliwia pełnopasmowe przenoszenia drgań do mechanicznego czujnika drgań MEMS.
  • Szerokopasmowy system akwizycji danych o wysokiej wierności dla czujników kompatybilnych z IEPE.
  • Wbudowana bramka ze standardowym oprogramowaniem typu open-source do przetwarzania danych
  • Przesyłaj strumieniowo dane o drganiach do popularnych środowisk uczenia maszynowego, takich jak MATLAB, TensorFlow i inne narzędzia oparte na języku Python w celu tworzenia algorytmów z wykorzystaniem przykładów krok po kroku.

  Webinar zaplanowany jest na środę, 24 lutego 2021. Odbędzie się o godzinie 15:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET). Na internetowe seminarium zarejestrować można się tutaj.

  Źródło: materiały prasowe Analog Devices

  Cool? Ranking DIY
  Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
  About Author
  ghost666
  Translator, editor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 wrote 11195 posts with rating 9473, helped 157 times. Live in city Warszawa. Been with us since 2003 year.