Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Candy CDIH 1L952 przy pierwszym uruchomieniu źle podłączony został wąż

Adrian_Adek 07 Feb 2021 09:40 1440 3
 • #1
  Adrian_Adek
  Level 2  
  Witam.
  Mam zmywarkę Candy jak w temacie i przy pierwszym uruchomieniu źle podłączony został wąż odpływu. Co sprawiło, że wyskoczył błąd i nie pompuje wody, a wszystkiego klawisze migają. W instrukcji nie ma informacji jak zrobić reset?
  Z góry dziękuję za pomoc.
  Adrian
  Zmywarka Candy CDIH 1L952 przy pierwszym uruchomieniu źle podłączony został wążIMG_202102...093818.jpg Download (3.65 MB)
  :arrow: Poprawiłem TONI_2003
 • #2
  Kamil0219
  Level 17  
  Witam.
  Naciśnij i przytrzymaj przez kilka sekund przycisk start, a następnie zamknij zmywarkę i poczekaj na odpompowanie resztek wody.
  I przeczytaj uważniej instrukcję, gdyż jest w niej opisane anulowanie programu ;)
  Dział 'codzienne użytkowanie'.
 • #3
  Adrian_Adek
  Level 2  
  Nie pomogło, pompa cały czas chodzi ,kontrolki mrugają , słychać pikanie. Jak by miała problem z odprowadzeniem wody. Dzięki za poradę. Przeczytaj instrukcję 😁Nie ma tam żadnych informacji o usunięciu błędów
 • #4
  Kamil0219
  Level 17  
  Jeśli podczas migania kontrolek cały czas pracuje pompa spustowa, oznacza to zalanie zmywarki. Musisz wysunąć ją i solidnie przechylić, aby wypłynęła woda zgromadzona na dnie urządzenia - znajduje się tam pływakowy czujnik zalania. Ile razy mrugają diody? Sekwencja oznacza numer błędu - zalanie to 3 mrugnięcia co 3 sekundy. Jeśli przechylenie urządzenia nie pomoże, z racji że to nowy sprzęt pozostaje wezwać serwis.
  Quote:
  Nie ma tam żadnych informacji o usunięciu błędów
  Błędy kasuje się właśnie poprzez reset przyciskiem start. Jednakże błąd nie zniknie dopóki nie zostanie usunięta jego przyczyna - w tym przypadku zapewne woda wewnątrz obudowy zmywarki.