Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Krups EA829810/70Mxxx - Brak szuflady... a może nie!

ftb 10 Feb 2021 01:26 459 4
    ftb
    Level 35  
    Witam. W wyżej wymienionym modelu brak szuflady... Taki expres dostałem. Po rozkręceniu okazało się, że cały zabrudzony jest fusami. Expres nie ma mikro włącznika sygnalizującego że szuflada jest włożona czyli układ może pracować bez szuflady. Jednak między bojlerem a wyrzutnikiem ciasteczek jest dość wyraźna szczelina i myślę iż powinno coś tam być. Typowa szuflada nie pasuje i nawet nie można jej przyciąć mechanicznie by dopasować w to miejsce. Znalazłem na forum podobny problem z modelem EA8160, ale brak odpowiedzi.
    Moje pytani do szanownych kol... Czy ktoś może wyjaśnić jak jest naprawdę tzn. czy powinno coś tam być czy nie?
    ftb
    Level 35  
    I co naprawdę nikt nie widział takiego expresu i nikt nie wie co z ta szufladą?....ftb
    ftb
    Level 35  
    OK..po kilku tygodniach znalazłem trochę więcej czasu by zająć się ekspresem. Odpowiedź na moje pytanie okazała się banalnie prosta jak samo pytanie. Niestety nikt nie chciał mi jej udzielić ale długo już jestem na elektrodzie i różnie to w tym czasie bywało....pozdrawiam ftb
    ReFeS
    Level 1  
    ftb wrote:
    OK..po kilku tygodniach znalazłem trochę więcej czasu by zająć się ekspresem. Odpowiedź na moje pytanie okazała się banalnie prosta jak samo pytanie. Niestety nikt nie chciał mi jej udzielić ale długo już jestem na elektrodzie i różnie to w tym czasie bywało....pozdrawiam ftb

Hej.
    Potrzebuję informacji jak sobie poradzić z problemem sygnalizacji braku szuflady. Pomożesz?