Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Karta Proxy Cobra Vodafon - Karta Proxy Cobra Vodafon Toyota z allegro

Koolo 11 Feb 2021 09:18 2559 8
    Koolo
    Level 18  
    Karta Proxy Cobra Vodafon Toyota (zielona dioda) dostępna na allegro za około 80 zł. Czy są oryginalne czy jakieś podróbki ?
    Jak jest z "programowaniem" takiej karty ? Nie "rozstroję" czegoś w alarmie ?
    Koolo
    Level 18  
    Nikt nie zna tego urządzenia ?
    Kalmiecz
    Level 2  
    Kupiłem taką kartę na allegro za 30 zł i udało mi się samemu zaprogramować ją do alarmu. Śmiga super.
    piterr333
    Level 11  
    Czy mógłbyś opisać sposób programowania karty w tym alarmie?
    kaliko12
    Level 1  
    Dołączam się do prośby o pomoc w programowaniu karty
    Kalmiecz
    Level 2  
    Witam. Ja tak to robiłem - tylko trzeba się zmieścić w 30 sekundach - i wszystko udało się, tylko oryginalny pilot przestał działać. Ten alarm najprawdopodobniej nie może posiadać dwóch pilotów. ( być może trzeba coś w centrali przestawić, ale to zbyt skomplikowane i nawet nie zamierzam próbować).
    1. Otwieram drzwi kierowcy.
    2. Otwieram maskę.
    3. Włączam zapłon.
    4. Wprowadzam PIN.
    5. Kierunkowskazy migają 1x sygnalizując przejście do kolejnego etapu procedury.
    6. Wyłączam zapłon i włączam go ponownie.
    7. Kierunkowskazy migają 2x sygnalizując przejście do kolejnego etapu procedury.
    8. Wprowadzam PIN.
    9. Kierunkowskazy migają 5x sygnalizując przejście do etapu programowania karty.
    10. Wciskam (i trzymam) przycisk na dotychczasowej karcie proxy. Po ok. 5s powinna mignąć dioda na przycisku od alarmu (potwierdzając zaprogramowanie karty). Nic takiego się nie dzieje.
    11. Wciskam (i trzymam) przycisk na nowej (dodatkowej) karcie proxy. Po ok. 5s powinna mignąć dioda na przycisku od alarmu (potwierdzając zaprogramowanie karty). Nic takiego się nie dzieje.
    12. By zakończyć procedurę zamykam maskę oraz wyłączam zapłon.
    Życzę sukcesu. Pozdrawiam.
    PS. Ja kupiłem oryginalny pilot - tak mi się wydaje - na allegro za 30 zł z zieloną diodą.
    piterr333
    Level 11  
    Kalmiecz, jak już kopiujesz tekst to mógłbyś go przejrzeć i usunąć z niego zdanie "Nic takiego się nie dzieje." w punktach 10. i 11. :D :D :D Na priv opisywałem mój problem z zaprogramowaniem karty i stąd takie zdanie się znalazło, natomiast w przypadku prawidłowego zaprogramowania obydwu kart kroki 10. i 11. potwierdzane są właśnie mignięciem diody alarmu.
    BTW problem swój rozwiązałem - przyczyną niemożliwości zaprogramowania kart był niekontaktujący czujnik otwarcia maski.
    Pozdrawiam
    killdres
    Level 11  
    Oryginalny pilot przestał działać, bo trzeba go również dodać.

"b. Press the pushbutton A of the remote control or of the Driver Card to store them in the system,
    after 5 s the emergency panel LED will make a quick fl ash and the direction lights will fl ash six times
    to confi rm that the new remote control or the Driver Card has been added to the system.All the control devices already stored in the system before entering this procedure must be stored again.
    c. If you want to store other remote controls or Driver Cards repeat the procedure at point “b”.
    The system can store maximum 4 control devices."

Pozdrawiam,
    TS
    ziembar
    Level 9  
    Super, instrukcja programowania działa. Ważne są te otwarte drzwi i odbezpieczone otwarcie maski.