Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przyczepka choinka po załączeniu prawego kierunku

mrlol1604 16 Feb 2021 14:57 489 8
    mrlol1604
    Level 5  
    Witam, mam taki problem. Mam przyczepkę z ledowymi lampami. Problem polega na tym, po podlaczniu do Corse C wszystko ładnie chodzi czyli lewy kierunek, prawy, światła mijania tył i przód, stop i lampka od rejestracji (od rejestracji jest podłaczona do prawej postojówki) Po podłączeniu do Vw Tiguana 2016 rok po włączeniu prawego kierunku (lewy kierunek normalnie chodzi jak i stop i mijania tylko że z przodu przyczepki sie nie świecą postojówki po podłączeniu do VW, w Oplu wszystko działa jak powinno) robi sie choinka czyli mrugają wszystkie lampki postojówki (mijania nie mam pojęcia jak dokładna wersja jest ale chodzi o to że po włączaniu świateł) lewy kierunek i światło od tablicy. Właściciel VW mówił że podłączał inna przyczepkę i wszystko było git (tego samego dnia też sprawdził). Sprawdziłem gniazdo w VW i wtyk w przyczepce i wszystko jest git. Kable sprawdziłem w prawej lampie wszystko dobrze podłączone. Wszystko moze być to że te dwie lampy każda jest z innej parafii? (kupiłem jedną bo drugiej juz nie było w sklepie, po 2 latach postanowiłem kupić 2 ale juz inny model ale wygląd podobny) Proszę o pomoc bo juz nie mam pomysłów, pod jednym działa a pod drugim nie (samochodem :) ). Pozdrawiam
    trojan 12
    Level 36  
    Chcesz pożyczać swoją przyczepkę czy mieć ją długo dobrą?.
    Nie obrażając twojego samochodu ile możesz pociągnąć?.
    Vw ma zdecydowanie większe możliwości na przeładowanie.

Jak będziesz chciał sprawdź na przyczepie od VW swoje auto.
    mrlol1604
    Level 5  
    Corse tonę węgla uciągnęła, przyczepkę chce pożyczyć mój dziadek (VW tiguan) ma długą trasę bo aż do Krk i musi działać i nie mam pojęcia czemu u niego nie działa a u mnie wszystko git.

Tematem nie jest kto ile uciągnie tylko problem co wyzej opisałem.
    trojan 12
    Level 36  
    To trochę zmienia temat.
    Sposób sprawdzenia- market który sprzedaje przyczepki powinien pozwolić na podpięcie do samochodu (oczywiście trzeba zapytać).
    Będziesz wiedział czy gniazdo w samochodzie jest właściwie podłączone.
    mrlol1604
    Level 5  
    Przyczepka została sprawdzona pod samochodem sąsiada wszystko git jak powinno. W VW taki problem jak opisałem do moze być problem w VW? Ale był sprawdzany na innej przyczepce wszystko działa. Wina ledów? Czuje że zwarcie jest i robi choinkę (samochód)? Dodam że błąd wywala na desce "sprawdź połączenia świateł przyczepki"
    mrlol1604
    Level 5  
    Czyli pozycyjne dzięki :) ale problem nadal nie został rozwiązany hahaha
    Jacdiag
    Level 25  
    mrlol1604 wrote:
    może być problem w VW?

Dodam że błąd wywala na desce "sprawdź połączenia świateł przyczepki"
    Skoro komputer wyświetla taki komunikat, to przyczyną jest mały pobór prądu przez ledy. Po podłączeniu przyczepy z żarówkami komunikat się nie pojawi.
    mrlol1604
    Level 5  
    Do kabla z kierunku dać rezystor 1k ?