Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Nissan Primera P10 Problem z biegiem ja這wym na benzynie

19 Pa 2005 22:52 2308 4
  • Poziom 13  
    Witam
    Moje pytanie brzmi:
    w nissanie priemerze P10 silnik 2,0 z do這zona instalacja LPG dzieje sie takie numery a mianowicie:
    1. Po uruchomieniu zimnego silnika na benzynie powstaja nast瘼ujace problemy
    czasami a w豉sciwie dosyc czesto nie chce wejsc na pe軟e ssanie szarpie i po chwili jest juz ok czyli pracuje normalnie dalej
    podczas ruszania szarpie tak jakby cos go hamowa這, jezdzi sie jak na "kangurze" zauwa篡貫m ze powyzej 2000 obr jest juz juz ok.
    Te numery wychodz tylko na zimnym silniku na rozgrzanym jest juz ok
    a co ciekawe gdy po uruchomieniu silnika na benzynie prze豉cze na gaz wszytskie problemy znikaja na gazie jest super.
    Mam nadzieje ze juz ktos sie spotka z takim problemem.
    Jezdze od mechanika do mechanika po porady ale wiadomo jak jest z nimi tylko KASA cos tam wymyslaja ze moze to a moze tamto sami nie wiedz. Jeden m闚i ze to napewno sonda lamda inny ze to nie sonda bo przy zimnym silniku komputer ignoruje dane z sondy itp mozna sie pogubic a czesci mozna kupic za kilkaset z這tych a problem nie ust徙i
    WIEC PROSZE O RADE
    Z g鏎y dziekuje
    Jezeli mam cos dopisac bo jest cos niejasne prosze napisac to postaram sie odpowiedziec
  • Poziom 13  
    Witam
    czy nikt sie z takim problem nie zetkn掖
    nie chce mi wierzyc
    Tomek
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 1  
    Cze嗆 wejdz na forum
    www.nissanklub.pl, je郵i to nie wina gazu to mo瞠 problem z tzw falszywym powietrzem( brudna przepustnica, zaw鏎 AAC itp)
  • Poziom 13  
    Witam
    po przerwie
    hmm z tym mikserem to sprawa taka ze jest zainstalowany troche nizej niz akumulator mozna powiedziec ze obok niego.
    Co to samej tej wady to nie wiem co sie sta這 ale naprawi這 sie samo
    problem by przez d逝zszy czas az tu nagle silnik zacza pracowac poprawnie. MAm nadzieje ze znowu mu nic nie odbije i wr鏂i do poprzedniego stanu
    Tomek