Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Powiadomienia Huawei android 10

urodwnc27 18 Feb 2021 13:58 216 2
    urodwnc27
    Level 3  
    Witam. Mam problem z powiadomieniami w jednej aplikacji. Bardzo mi zależy, żeby o każdej wiadomości wiedzieć od razu jednak nie otrzymuje ani sygnału dźwiękowego, ani na ikonie aplikacji nie pojawia się znacznik. W ustawieniach aplikacji są włączone powiadomienia. Jedno co mnie zastanawia to sytuacja, że w każdej innej aplikacji zaznaczając 'włącz powiadomienia' wyświetla się jeszcze cała lista ustawień typu - dźwięk powiadomienia - wyświetlanie na ekranie blokady itp. W przypadku tej aplikacji nie ma żadnych dodatkowych funkcji. Napisane jest tylko "ta aplikacja nie otrzymała jeszcze żadnego powiadomienia". Po pierwszej instalacji tej aplikacji wszystko było ok. Miałem osobny dźwięk powiadomień ustawiony. Wydaje mi się że powiadomienia przestały przychodzić, kiedy na tą samą aplikacje zalogowałem się na PC. Dodam, że w samej aplikacji nie ma żadnych opcji ustawień powiadomień. Dodaje zdjęcia z menu ustawień powiadomień tej aplikacji i innej dla porównania. Aplikacja o której pisze to ProTrainUp
    Powiadomienia Huawei android 10 Powiadomienia Huawei android 10
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    RADU23
    Moderator of Computers service
    Zacznij inaczej.
    Wejdź w Ustawienia => aplikacje => zarządzaj aplikacjami => (tutaj znajdź aplikację i wejdź w nią). Powinny pojawić się dodatkowe ustawienia. Sekcja powiadomień. Możesz dać screena.
    urodwnc27
    Level 3  
    To samo. Można jedynie włączyć powiadomienia ale te i tak nie przychodzą. Powiadomienia Huawei android 10