Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Gama T/VOLVO Fh4 P207F9A

Ramaxx 18 Feb 2021 21:28 3663 4
    Ramaxx
    Level 2  
    Witam problem z adblue Renault gama t 2015 rok 13litrow 440koni komunikat "słaba jakość adblue za 8h ograniczenie prędkości do 20km/h"
    W aucie został wymieniony wylotowy czujnik Nox'a wypalone dpf skasowane błędy po podpieciu komputera wykonaniu testów wszystkie parametry dotyczące dozowania adblue pracy pompy oraz czujników "książkowe" po przejechaniu 50 kilometrów bez żadnych objawów błąd razem z komunikatem nadal się zapala czy ktoś miał z tym styczność i jest w stanie coś podpowiedzieć?
    cielak1989
    Level 13  
    Jeszcze trzeba przeprowadzić reset jakości adblue
    Ramaxx
    Level 2  
    Również zrobione nie mam pojęcia co może być mechanik też rozkłada ręce :/
    cielak1989
    Level 13  
    Kiedyś walczyłem z tym problemem w jednym przypadku pomogła wymiana czujnik temperatury T1 w drugim przypadku wgranie nowego oprogramowania .
    Czym diagnozujesz Renatke ?
    Ramaxx
    Level 2  
    Ja nie diagnozuje więc nie wiem zapewniony zostałem że oprogramowanie jest najnowsze tyle wiem w tej kwestii jutro mam pojechać do gościa i mówi że zrobimy jeszcze raz wszystkie testy on sam twierdzi że miał coś podobnego kiedyś i za trzecim razem wykonania wszystkich testów problem minął zobaczymy czy to coś da,pierwsza Renata w firmie narazie nie przyjemnie się zaczyna