Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tv Blaupunkt dodanie netfilx do smart tv

anonim1987 19 Feb 2021 14:34 315 5
    anonim1987
    Level 2  
    Witam, na początku chcę poinformować, że nie mam możliwości sprawdzenia modelu tv. Nie ma nakleiki z tyłu ,nie mam pudełka więc nie wiem jak sprawdzić model tv. Ogólnie rzecz biorąc chciałbym na tym tv bez konieczności jakiś przystawek oglądać netflixa o ile jest to możliwe... jest on "bardzo zbliżony" do tego modelu Blaupunkt BLA-40/148I-GB-5B2-FHBKUP-EU. Ma funkcje smart tv ale wejść w przeglądarkę to jakby sie zawieszał... Następną opcją abym nie miał zbędnych kosztów to gdzieś, ktoś mi dał blu reja Panasonic dmp-bd60 gdzieś znalazłem że wystarczy zaktualizować oprogramowanie niestety mam ten odtwarzacz bez pilota i ewentualnie jeżeli ktoś mógłby mi potwierdzić że aktualizacja da mi możliwość oglądania netflixa idę kupuję pilota
    sosarek

Level 43  
    Wejdź w menu i poszukaj Diagnostyka bądź podobne - może tam po wersji FW da się ustalić model tv - bez tego tylko gdybanie.
    anonim1987
    Level 2  
    Kurde ja umiem wejść w menu serwisowe ale nie wiem, gdzie dokładnie mogę to znaleźć
    sosarek

Level 43  
    Żadne serwisowe - pokaż główne menu tv.
    anonim1987
    Level 2  
    Tv Blaupunkt dodanie netfilx do smart tv

Dodano po 3 [godziny] 55 [minuty]:

Builid type BD_CVT_TP_MS6308_P83
    kamyyyyl
    Level 3  
    Witam, przyklejam się do tematu, mam identyczne menu mój model Tv czy istnieje możliwość wgrania netflixa, drugie pytanko mój tv stracznie przymula wchodząc w apps store a już jak chcę wejść w przeglądarkę pokazuję się czarne tło i nic więcej. Jakby się zawieszał, lecz reaguję na przycisk exit... Fabryczne ustawienia nic nie dają. Może trzeba, by wgrać od nowa softa, lecz nie mogę nigdzie znaleźć