Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MP3 zamiast zmieniarki

20 Paź 2005 08:54 2740 6
  • Poziom 16  
    czy jest możliwość podłączenia do oryginalnego radia z reno megan 2000r przenośnego odtwazacza mp3.Radio ma wejście ISO na zmienarke tylko bez zmieniarki nie widzi wejscia audio jak to rozwiązac.
  • Spec od car audio
    Nie ma gotowego emulatora - trzeba by napisać program na procesor i zrobić emulator zmieniacza CD. Jednak system przesyłania danych w VDO (coś będące rozwinięciem HSSX Philipsa) nie jest nigdzie opisany.
  • Poziom 16  
    Czyli mam to rozumieć ze sprawa nie jest prosta ??????? a moze ktoś juz próbował i wypaliło
  • Poziom 43  
    Co próbował ? Albo trzeba wprowadzic trochę zmian w radiu albo zaprojektować emulator zmieniarki.

SławeK
  • Poziom 16  
    A można się wlutować gdzieś w końcówke mocy i włączyć kasete bez taśmy.tylko dokładnie nie wiem w którym miejscu się wpiąć zeby nie narobić bałaganu
  • Poziom 43  
    Po tym co napisałeś widać że kompletnie nie rozumiesz co piszesz, jak działa radio. Więc pomyśl nad rozwiazaniem alternatywnym, choćby takim jakiego nie cierpię, jak modulator FM czy pseudo kaseta. Myślę że to pierwsze w markowym wykonaniu miało by jeszcze sens.

SławeK
  • Spec od car audio
    VDO (a w zasadzie już Philips HSSX) tak ma pomyślany interfejs, że sam sobie ustawia wejście albo na zwykły sygnał analogowy lub też na wejście SPDIF cyfrowe. Dlatego też sam emulator musiałby to też robić. Swoją drogą wciskanie się w tor FM w tym modelu jest problematyczny bo do audioprocesora dochodzi MPX a stereo się robi w środku.