Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 307 2.0 HDI - nie odpala po naprawie

Adulek12 22 Feb 2021 21:34 198 5
    Adulek12
    Level 2  
    Witam, oddałem ostatnio do warsztatu Peugeota gdyż był problem z odpalaniem, mechanik stwierdził ze winne są świece żarowe i sterownik świec wymienił, po czym stwierdził że trzeba wymienić akumulator. Następnego dnia wysiadł rozrusznik. Odzyskałem auto po tygodniu koszt 1500 pln, odpalał przez ok 2 dni, później problem wrócił i znów jestem głupi. Jeśli ktoś coś może doradzić, poradzić, pomóc będę wdzięczny
    Tuseras_09
    Level 12  
    Ja polecę złożenie reklamacji na piśmie. Tylko to pomoże, żebyś nie został bardziej wykiwany. Co do auta sprawa podpiąć lexie, pewnie przedlift na motoroli i wyrzuciło kluczyki z bsi.
    Adulek12
    Level 2  
    Przedlift jesli sie nie myle bosch. Reklamacji raczej nie zglosze bo swiece akumulator faktycznie byly kiepakiej kondycji. Nie daje mi spokoju co go męczy
    Tuseras_09
    Level 12  
    No to kup rower, skoro bijesz piątkę z mechanikiem oszustem. 1500 zł a auto nadal nie odpala. Fachowiec bierze za diagnozę 200-300zl, no tak ale lepiej wmawiać sobie że nie zostałeś wyr...ny
    Youri124
    Level 14  
    Adulek12 wrote:
    ... był problem z odpalaniem,... później problem wrócił i znów jestem głupi. Jeśli ktoś coś może doradzić, poradzić, pomóc będę wdzięczny

Jakiej ty szukasz rady przy takich danych wyjsciowych?
    Moze byc tylko jedna - oddaj auto do warsztatu.

Dodano po 13 [minuty]:

Tuseras_09 wrote:
    ...1500 zł a auto nadal nie odpala. Fachowiec bierze za diagnozę 200-300zl,...

??? Problem nie rozwiązany - nic mu sie nie należy.
    Zawodowiec ma, o ile sie nie mylę, prawny obowiązek rezultatu. Wiec, brak rezultatu - brak faktury.
    Przynajmniej u mnie taka zasada obowiązywała przez 25 lat działalności.
    pepe150
    Level 36  
    Edc15c2 to komputer silnika od Boscha.
    Ale o Motorolę chodziło mu o BSI i mogło przy niskim napięciu zgubić klucze.
    Co nie zmienia faktu że zgłosiłeś się do niego z problemem którego dalej nie rozwiązał a kasę zapłaciłeś.