Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

C# .NET 3.1 PROGRAM DOT. COVID-19

Werpet 23 Feb 2021 10:49 78 0
    Werpet
    Level 4  
    Dzień dobry,

Na uczelni mam do oddania zadanie następującej treści:

"Stworzyć system zapisujący pacjentów na szczepienie, składający się z dwóch usług: usługa rejestracji, usługa rezerw materiałowych.
    Usługa rejestracji:
    Zawiera metodę API przyjmującą zgłoszenie rejestracji i zwracająca unikalny numer rejestracji - 1 punktMetoda przyjmująca zgłoszenie sprawdza z użyciem usługi rezerw materiałowych dostępność szczepionki, w przypadku braku szczepionek zwracana jest wartość pusta zamiast unikalnego numeru rejestracji - 1 punktMetoda przyjmująca zgłoszenie rejestracji wysyła komunikat do kolejki (Service Bus) informujący o prawidłowej rejestracji. Kolejka powinna mieć nazwę w postaci imienazwisko (imę i nazwisko studenta wykonującego zadanie egzaminacyjne bez polskich liter) - 1 punkt

Usługa rezerw materiałowych:
    Zawiera metodę API pozwalająca sprawdzić dostępność szczepionki - 1 punktPobiera komunikat z kolejki o nazwie imienazwisko informujący o prawidłowej rejestracji i zmniejsza ilość dostępnych szczepionek o 1 - 1 punktNa starcie aplikacji dostępnych jest tylko 30 szczepionek

Podpowiedź:
    Unikalny numer rejestracij można wygenerować metodą Guid.NewGuid()Informację o ilości szczepionek można przechowywać np. w klasie zarejestrowanej jako Singleton w pliku Startup.cs. Przykładowo: services.AddSingleton<WarehouseService>();"

Niestety nie pasjonuje mnie programowanie specjalizuję się w innej dziedzinie informatyki więc przychodzę do Was tutaj z prośbą. Poprzednia moja próba oddania tego zadania zakończyła się "podejrzeniem plagiatu" - w szczegóły nie wnikajmy. :D

Czy jest ktoś w stanie napisać dla mnie od zera bądź przerobić aktualne zadanie, które umieściłem w załączniku? Temat jest dosyć pilny, bo temat deadline jest do jutra tj. 24.02 do godz. 18:00. Oczywiście nie ma nic za darmo i za pomoc płacę. Będę również wdzięczny za wytłumaczenie i objaśnienie działania kodu tego programu.

Pozdrawiam,
    Damian

Moderated By tmf:

Na forum nie rozwiązujemy zadań, ale pomagamy je rozwiązać.

Attachments: To view the material on this forum you must be logged in.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się