Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wieża nie odtwarza piosenek z pendrive'a

Knapczuk 24 Feb 2021 15:58 237 5
    Knapczuk
    Level 5  
    Witam! Sprawa wygląda tak że chciałem puścić sobie piosenki z pendrive'a z wieży w pracy " Img Style Line " i nagrałem sobie parę piosenek w MP3, przed tym sformatowałem pendrive na FAT32, i wieża widzi piosenki ale nie chcę ich odtwarzać. Sprawdziłem pendrive szefa z jego piosenkami które grają, i jest tak samo sformatowany i tak samo są pliki MP3. Tylko własnie jego gra normlanie a z mojego właśnie nie chce (próbowałem na 2 różnych pendriveach)... W czym może być problem? Pozdrawiam

Wieża nie odtwarza piosenek z pendrive'a
    Hawajek
    Level 24  
    Sprawdź bitrate w utworach które są odtwarzane i nagraj swoje MP3 w tych samych parametrach.
    Knapczuk
    Level 5  
    Hawajek wrote:
    Sprawdź bitrate w utworach które są odtwarzane i nagraj swoje MP3 w tych samych parametrach.

A jak to zrobić ? Jakimś programem czy jak ?
    Hawajek
    Level 24  
    Knapczuk wrote:
    Hawajek wrote:

np. komputerem, prawy przycisk - właściwości.
    Knapczuk
    Level 5  
    Hawajek wrote:
    Knapczuk wrote:
    Hawajek wrote:

np. komputerem, prawy przycisk - właściwości.

Sprawdziłem Bitrate na działającym był 128 a na moim 192 i ustawiłem na moim też 128 na każdej piosence, coś jeszcze zrobić ?