Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Piekarnik z łatw± form± czyszczenia

24 Feb 2021 21:05 204 1
  • Level 2  
    Cze¶ć

Poszukuję nowego piekarnika. Ważnym dosyć akcentem byłby łatwy sposób czyszczenia go. Czytałem na temat pyrolizy i osoby skarż± się, że pękaj± im szyby w piekarniku w trakcie tego procesu albo przestaje on działać. Więc nie wiem czy to pojedyncze przypadki czy lepiej nie ryzykować i i¶ć w czyszczenie parowe ewentualnie katalityczne [piekarnik jest używany praktycznie codziennie, więc nie wiem czy nie będzie trzeba co chwilę go czy¶cić]?

Przy okazji wybrałem typy:
    Pyroliza:
    - CANDY FCPK606XL;
    - GORENJE BPS737E301BG;
    - Amica EB7521B Fine Pyroliza**

Parowe:
    - BEKO BIM22301X;
    - ELECTROLUX EOF3H40X;
    - GORENJE BO735E11X;

Kataliza:
    - AMICA ED37619B X-TYPE**;
    - BEKO BIR24303BCS
    - WHIRLPOOL AKP 786 IX

**pytanie do Amica: kiedy¶ miałem piekarnik zintegrowany z kuchni± i słabo dopiekał dół - zawsze trzeba było te 15-20 min dać więcej. Z tego co czytam opinie niektórzy w piekarnikach Amicii dalej to zauważaj±. Czy to pojedyncze przypadki czy "ten typ tak ma"?
  • Level 28  
    Posiadam Kuchenkę z piekarnikiem AMICA już chyba z 3 lata i nie ma czego¶ takiego jak słabo dopiekany dół, a używamy piekarnika do¶ć często, pieczemy ciasta, chleb lub mięso. Może te tańsze modele tak maj±, Jak kupowali¶my kuchenkę, to wzięli¶my model ciut droższy z mocniejszymi grzałkami. Może tu jest ta różnica,