Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Gdzie się znajduje bezpiecznik który odpowiada za stacyjkę w audi a6 c6?

02 Mar 2021 16:22 342 3
  • Level 5  
    Gdzie się znajduje bezpiecznik który odpowiada za stacyjkę w audi a6 c6? mało znam się na samochodach, mój nie chce w ogóle zapalić, zero reakcji na przekręcanie kluczyka. Więc pomyślałem że przed oddaniem go do naprawy sam coś spróbuje zrobić. W aucie jest tam schemat bezpieczników, tylko że po niemiecku. Znalazłem w internecie to samo tylko że po polsku, ale żadnego który odpowiada za stacyjkę, nie wiem może jest opisany inaczej. Z góry dzięki za pomoc.

https://auto-bezpieczniki.pl/audi-a6-c6-2004-2011-skrzynka-bezpiecznikow/
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 5  
    Wyświetla się tylko przebieg, godzina, a poza tym nic, kontrolki się nie zapalają. Za to awaryjne światła działają :))
  • Level 18  
    Masz typowy problem z blokada kierownicy stycznik od położenia blokady się tam uszkadzają i nie widzą położenia, stosując procedurę awaryjna jaką znajdziesz w necie to bedzisz mógł podłączyć komputer usunąć błądy związane z blakada i uruchomisz samochód, w internecie kupisz zestaw naprawczy do blokady a jakiś elektronik Ci to przelutuje. Nie szukaj bezpiecznikow ani zasilań jeżeli akumulator jest naładowany i otworzyłeś drzwi z pilota to aku żyje. Pozostało jak wyżej
    Gdzie się znajduje bezpiecznik który odpowiada za stacyjkę w audi a6 c6?